1. kolo KPP Barabéri - S.L.C. Olympigue "A" 3:6 (0:1)

Kan. bodovanie: Mlynarovič (Sivíček), Bednár (Polomský), Mlynarovič (Sivíček)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Polomský, Bednár, Mlynarovič (C), Sivíček - Štefaňák, Kontšek, Bašťovanský, Mráz
Komentár:

Tesne pred úvodným zápasom nového ročníka sme sa dozvedeli tu najlpešiu možnú správu. Čičovcom sa narodil syn Tomáš (Pascal de Csicsay). Gratulujeme, registračku už má!. S ašpirantom na titul sme odohrali vyrovnaný zápas. Coach Seky v jeho premieréne postavil jednu mladú a jednu starú 4ku. V pvom polčase nás súper herne prevýšil, brankár Mišo chytal ale spolahlivo. Jugoš a Ondro svoje tutovky nepremenili, Mlynky namiesto prihrávky volil strelu a tak sme polčas prehrali 0:1. Úvodných 10 min 2. polky patrilo nám. Mlynky vyrovnal a v zápäti sám z oči voči golamanovi nedal. Mladá 4 ka si vytvorila 3 čisté šance, zápas sa lámal. Brčo si dal neštasný vlastnák, následne sme neubránili roh a bolo 1:3. Potom prišlo slabé striedanie starcov a tak sme za stavu 1:5 skúsili power play. Hrali sme ju slušne, čoskoro bolo 3:5. v závere ešte olympique upravil na konečných 3:6.