FTVŠ UK "B"

Výsledok:

4:5 (2:1)

Kan. bodovanie:

12:32 Kontšek (Ondrejkovič), 18:31 Hlaváč (Torok), 28:56 Sivíček (Lacko), 35:29 Sivíček (Gajdošík)

Karty:

ZK Lacko

Zostava:

Baláž - Kontšek (C), Bašťovanský, Bohmer, Ondrejkovič - Gajdošík, Hlaváč, Torok, Sivíček - Lacko

Komentár:

V 1. kole Atím prehral o gól pretože dobrá hra trvala len 30 minút. Potom sa naši hráči zlakli 3 bodov a začali kopiť taktické chyby. Ešte 100 sekúnd do konca sme viedli o gól, ale 2 hrúbky nás stáli čo i len bod. Skóre otvoril po pekne klučke na goalmana kapitán Mišo. Súper vyrovnal detto po indi akcii po čiare. Duri v 19. min pekne našiel na ľavo Šimona a ten trafil vinkel (2:1). V druhom polčase to šlo ako v prvom, vždy sme o gól vyhrávali lebo pri streleckej chutí bol navrátilec Ondro, ktorému pekne prihrali raz Marek a raz novic Jožin. Na záver prišlo tých zlých 100 sekúnd, kedy FTVŠ otočila zápas.