ŠK Račišdorf

Výsledok:

7:3 (2:1)

Kan. bodovanie:

10:25 Matusek (Polcic), 14:10 Torok (Polcic), 15:02 Torok (Matusek), 22:20 Torok (Matusek), 23:43 Torok (Matusek), 35:40 Bastovansky (Bohmer),36:31 Bohmer (Kontsek)

Karty:

ZK Bednár

Zostava:

Horvát -  Bednár, Kontšek (C), Bohmer, Bašťovanský - Polčič, Polomský, Torok, Matúšek

Komentár:

Dnes sa proti nám postavil nováčik 2 Sl ligy. Prvých 10 min sme mali hru v rukách, avšak bez gólu. Prišla ale rýchla akcia s dvoma kolmicami a na jej konci Romanova presná lavačka. A prišli chvíle súpera. Tyč a brvno na našej bránke sa triali. V 14 min ale  Polčo vysunul Ďura a ten bombou pod brvno udrel. O minútku na to po aute opäť Duri na 3:0. V 2. polčase hneď v jeho úvode Ďuri zavŕšil hattrick a v 34. min dal svoj 4tý gól a znova po ukážkovej spolupráci s Romanom. Na 6:0 pekne obalil Bašto, asisitoval Mišo B. a tak sa presadil aj druhý útok. Súper sa prvý krat trafil brankárom, ktorý rýchlo rozohral akciu, ktorú sám zakončil. 5 min do konca spustil Račišdorf powerplay, ale bez gólu. V 37. presnou bombou zakončil svoj únik po pravej strane Mišo B. Aj my sme skúsili powerplay, ale inkasovali sme do prázdnej a tak konečný rezultát bol 7:2