8. Torok (Sivíček), 10. Bašťovanský (Polomský), 22. Klanica (Bednár), 26. Sivíček (Torok), 35. Sivíček (Torok)

Karty:

Zostava:

Horvát - Kontšek, Polomský, Mlynarovič (C), Bašťovanský - Bednár, Klanica, Torok, Sivíček

Komentár:

Dohrávka proti Wildboys navždy ostane v Mlynkyho pamäti, pretože Barabéri mu k jeho 300. zápasu darovali najbojovnejší výkon sezóny (Kapitánske Cčko mal po 5 rokoch). Prvú tutovicu zápasu spálila 3jička Beroun, Duri a Adam hneď pri prvom striedaní 2. 4ky. Brčo v 6 .min. po rohu oškrel brvno a tak sme 30 sekúnd na to, takisto po rohu pykali (0:1). Lenže Duri sa nádherne zbavil 3 hráčov, narazil si o Berouna a do prázdnej skóroval v 8. min. Dlho sme nevyhrávali, po životnej strele z uhla do vinkla Wildboy natočil misky váh na stranu svojich (1:2). Bláznivú 4 minútovku dokončil Bašťo vyrovnávajúcim gólom z otočky po Brčovom nakopnutí. Súper hrýzol, avšak pekný moment zápasu prišiel  symbolicky v 14. min. kedy jubilant Mlynky z tažkého voleja takmer rozjasal slušne obsadenú tribúnu. Druhý polčas sme začali skvele a 2. 4ka ukázala najkrajšiu akciu Barabérov v tomto zápase. Po osi Ďuri, Jugoš a Adam ten posledne menovaný upratal mičudu do odkrytej bránky. Súper mal vyrovnať v 24. min., lenže ani na 2 krát nedal do prázdnej a tak pykal. Dvojička Beroun Ďuri si zaúradovala v 25. min a bolo 4:2. Tí istí borci zaknihovali kanadské body ešte raz potom ako mrštný Beroun šikovne rozohral priamy kop o Ďura a prudkou placírou umiestnil a tribúna tak v 34. min. opäť jasala. Mlynkymu nebolo dopriane skórovať, svoj nájazd z vlastnej polky sám na brankára nezvládol. 4 minúty do konca zahrali Wildboys powerplay, ktorá vyzerala neškodne. Ale predsa len došlo k úprave výsledku po 2 zlepených góloch. Na vyrovanie už ale nestačil čas.