ZK Mlynarovič

Zostava:

Šimkovič - Kontšek (C), Matyáš,  Mlynarovič, Sivíček - Klanica, Bednár, Torok, Šmahovský

Komentár:

Nový futsalový rok 2013 sme začali tak, ako sme ten minulý ukončili a to prehrou. Semic ma skvele zvádnutú koncovku na zadnú tyč, a tak aj padla väčšina gólov do našej svätine. Tú veru bravúrne kryl goalman Šimpy pretože jeho 2 či 3 zákroky počas zápasu boli z kategórie exceletné. V 14. min bolo stav na svetelnej tabuli 0:2 po dvoch doklepávkach na zadnej. V 17. min Ďuri rozhral priamy kop na Jugoša a ten presnou strelou k tyči korigoval (1:2). Škoda, že tento stav navydržal dlhšie lebo hneď z následnej akcie Semic ušiel opäť o dva. V druhom polčase od nás Seky chcel väčšiu bojovnosť a to sme mu dali. V 25. min skóroval Beroun po tom ako mu Adam presne prihral. Bol to Ondrov 100. zápas za KPPB. Semic bol ale v pohode a odrazil sa po peknej akcii na jeden dotyk opäť o dva. Inkasovali sme ešte raz, naša powerplay už úspech neslávila. Za 2. polčas si zalúšime pochvalu, najmä Mišo Kontšek drel ako koň a ukázal, že kapitánska páska je v správnych rukách.