14. kolo KPPB "A" - Wildboys 6:2 (3:2)

08.02.2014 22:24

 

Dátum

7.2.2014

Čas:

18:00

Hala:

ŠH Mladosť

Súper:

Wildboys

Výsledok:

6:2 (3:2)

Kan. bodovanie:

 3. Čuhár (Torok), 5.Torok (Čuhár), 8. Čuhár (Polomský), 36. Bohmer (Polomský), 40. Bašťovanský (Torok), 40. Torok (Bašťovanský),  

Karty:

ZK Bašťovanský

Zostava:

Horvát -  Bednár (C), Polomský, Bohmer, Bašťovanský - Matyáš, Torok, Matúšek 

Komentár:

V 14. kole  sme odohrali zápas proti Wildboys, mužstvu, ktoré sa bije o postup do prvej desiny. Dnes nám chýbali štyria hráči, zranení Šmahovský a Klanica a Kontšek s Matúšekom kvôli iným povinnostiam. Nastúpili teda Polčic, Čuhár a Polomský z B mužstva a teda hrali sme len so siedmymi hráčmi v poli. Zápas začal jednoznačne pre nás, keď po úvodnom tlaku a výborných zákrokoch súperovho brankára sme skórovali trikrát v krátkom slede, konkrétne si prvý gól sám hodil do brány súperov brankár a potom prišli delovky Töröka a Čuhára. Ako to býva zvykom, prišlo poľavenie a obrovské chyby, súper ešte do konca polčasu korigoval na 3:2 a zaslúžene, lebo náš výkon bol veľmi slabý. V druhom polčase sme začali prvých päť minút ako vymenení, obrovským tlakom, brankár hostí však stále exceloval. Po tejto neúspešnej päťminútovke sme sa vrátili do starých koľají a pôsobili sme veľmi odovzdane, odskakovali nám lopty a nenašiel sa jeden hráč, ktorý by mal svoj deň. Striedali sa šance sa na oboch stranách, Wildboys mali niekoľko zaujímavých protiútokov, ktoré takmer skončili gólmi. Niekoľko minút do konca nám to tam ale padlo keď Polomského strela našla na zadnej tyči Böhmera, ktorý z veľkého uhlu trafil odkrytú bránu. Dve minúty do konca sa Wildboys odhodlali k powerplay a tá pomohla jedine nám, súper sa nedostal ani do jednej šance a my sme dvakrát trafili odokrytú bránu, konkrétne Török a Bašťovanský.

 

 

 

 

 

Dátum

26.1.2014

Čas:

18:40

Hala:

ŠH Mladosť

Súper:

FCK Minimax "A"

Výsledok:

9:1 (6:1)

Kan. bodovanie:

3:28 Bohmer (Polčič), 6:03 Torok, 12:26 Bohmer (Bašťovanský), 14:59 Torok (Polomský), 15:31 Torok (Polomský), 19:19 Torok (Bednár), 26:16 Bohmer (Bašťovanský),  36:30 Bohmer (10m), 37:39 Bohmer (Bašťovanský)

Karty:

ZK Matousek

Zostava:

Horvát -  Bednár, Kontšek (C), Bohmer, Bašťovanský - Polčič, Polomský, Torok, Matúšek 

Komentár:

Tradičné bratislavské derby s Minimaxom dnes znamenalo, že hra 3. tím tabuľky proti 4. Avšak počas celých 40 minút sme na placi dominovali. Skóre otvoril bodláčikom k tyči mladý reprezentant Mišo. A to sme ešte netušili, že to boude jeho zápas. V 6. min bolo po Duriho priamom kope 2:0. Akcia v 13 min dvojičky Bašťo Mišo opäť priniesla gól. V 15. min. si ju hodil Duri na lavajdu a to je veľmi pravdepodobné že sa sieť bude vlniť (4:0). Tá ista dvoja opäť bodovala v tej samej minúte. Prišiel tečovaný vinkel v našej sieti, ktorý nás ale vôbec nerozhodol a hrali sme ďalej Sekym naordinovanú hru. Dokonca Ďuri ešte jeden gólik pridal, tento krát asistoval bojovník Jugoš. Druhý polšas mal podobný scenár. Miško Bohmer v ňom pridal 3 góly, z čoho 2 po pekných prihrávkach od Bašťa a jeden z 10niny.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode