1. Mlynarovič (Sivíček), 16. Kafún (Mlynarovič), 20. Kafún (Matyáš), 28. Polčič (Matyáš), 29, Polčič (Klanica), 33. Mlynarovič (Kafún), 34. Kafún (Matúšek)

Karty:

Zostava:

Horvát - Kafún, Matyáš (C),Mlynarovic, Sivíček - Polčič, Klanica, Matúšek

Komentár:

16. kolo proti Mokarabii sme prvý krát využili možnosť napísať na súpisku 3 Ačkarov, kvôli zraneniam a dovolenkám. Premiéru v Bckarskom drese tak zažili Roman ale i Beroun. Druhý menovaný po pol roku navštívil Slovensko, keďže pracuje v Anglicku. A veru mal chuť na futsal a bolo ho cítiť. Hneď prvej minúte rozohral roh a Mlynky pod brvno udrel. Hrali sme ale nedôrazne a súper hrozil brejkami. Oli nás 3 krát podržal no a 4. šancu už nestačil kryť a bolo 1:1. Zlepšili sme pohyb a do polčasu ušli o 2, pri chuti bol Kafu.

Druhý polčas sme začali zle, v jeho úvode sme inkasovali. Polčo ale v 28. min za 40 sekúnd dva krát udrel, ten druhý vinkel pravačkou sadol.  V 33. min sa Mlynky oprel tak ako Putko pri rozcvičke a petelica pratala pavúka preč. Na konečných 7:2 dával šikovne Kafu a zaknihoval tak dnes hatrick. Bečko potrebovalo 15 zápasov na to aby dosiahlo 100 golóv. Ten 100. dal dnes Kafu.