nikto

Zostava:

Horvát (C) - Klanica, Kontšek, Mlynarovič, Csicsay - Šmahovský, Matyáš, Sivíček, Torok

Komentár:

V zápase dvoch rozdielnych polčasov sme nakoniec získali 1 bod. V prvej polke nás Pinerola nepustila k ničomu, kvalitnou powerplay 3 krát skórovali do prázdnej brány. 90 sekún do konca súper nedal do prázdnej a v polčase sme si povedali, že musíme zvýšiť pohyb a viac riskovať. V 33. min Duri trafil vinkel a tak sme ešte viac ožili. Aj my vieme hrať powerplay a Olihoho kolimicu Beroun peknou pätičkou zasunul. V 36. min bolo po chybe súpera 3:3. Tesne na to nás zachránil na bránkovej čiare Mišo. 2 min. do konca mohol rozhodnúť Ďuri, bol ale faulovaný a tak sa zápas skončil remízou. V predzápasovej porade žiadal Mlynky od svojich ovečiek k narodeninám bojovný výkon a veru ho aj dostal.