Bednár (Sivíček), Torok (Polomský), Torok (Sivíček), Polomský (Mlynarovič), Torok (Kontšek), Bednár (Horvát), Čuhár

nikto

Zostava:

Horvát -  Čuhár, Polomský (C), Mlynarovič, Csicsay - Kontšek, Bednár, Torok, Sivíček

Komentár:

Pred zápasom v šatni odznelo, že aj Brčo mal 2 krát  tolko žien ako kolar, ale on vždy prišiel na felde a tak baby nahadzovali antikoncepciu. Aj napriek tomu sa príprava na Gurmánov niesla vo vážnom duchu. Veľa sme si vzali z predošlej konfrontácie s týmto súperom z pred mesiaca (5:2). Po úvodných šachoch naskočili do hry Jugošovci, Beroun vykúzlil brilantnú prihrávku medzi 2 hráčov a Jugošova koncovka pod brvno bola ukážková. Druhé striedane tejto 4ky prinieslo gól na 2:0 kedy sa jedovitou lavajdou presadil bombardér Ďuri potom ako si Brčo  striedane natiahol a asistoval . Mlynkyho 4ka následne súpera zavrela hŕstkou šandardiek, napriek tomu však inkasovala. Putko s Mlynkym si netakticky vymenili fleky a súper tak okolo Mlynkyho nohy bodlom k tyči skóroval (2:1). Našťastie opäť naskočila druhá 4ka a Beroun pripravil gól na 3:1 Ďurimu. Ani nie o 5 sekúnd súper z prvej korigoval na 3:2.  30 sekúnd do konca polčasu významne zasiahol do zápasu coach Seky, zobral po faule time, na pľac sa vybehli Mlynkyovci a priamy kop skončil po Brčovom bodláku vo vinkli. To však ešte nebolo všetko, Seky vrátil dohrať polčas 2 4ku a Ďuri využil nekoncentrovanosť Gurmánov úpravou na polčasových 5:2 pár sekúnd do konca.  Toto ale nebol ten rozhodujúci vstup Sekyho. Ten svojou taktikou intenzívneho striedania detronizoval „antilopý“ futsal Gurmánov (rozumej 40 minut hore dole na plno). V tomto sme pokračovali aj v 2. polčase. V 28 min. si Oli s Jugošom klepli napádajúceho útočníka, Jugoš potiahol jemu typicky až na polku, kolmicou našiel Ďuriho, ten šalamúnsky iba rozkročil nohy a lopta cez jasličky brankára skončila v sieti (6:2). V 33. min bol faulovaný Jugoš, na ihrisko sa vypýtal Putko a bombou prestrelil všetko a tak bolo 7:2. Po individuálnej akcii ešte súper stihol korigovať na konečných 7:3. Výhra nás katapultovala na 2. miesto v tabuľke.   Šibačku sme ešte nikdy nestrávili takto vysoko...

PS. povráva sa, že v sobotu na akcii Vorvaňov exceloval Seky (Aríígo Sáááky). Kuloárne info vravia, že Sandra mala šťastie, že nebola pretože najprv by sa hladkala náušnička a potom možno aj mačička...