Bednár (Torok), Polomský (Čuhár),  Bednár (Torok), Torok (Bednár), Kontšk (Bašťovanský)

nikto

Zostava:

Horvát -  Čuhár, Polomský (C), Mlynarovič, Mráz - Kontšek, Bednár, Torok, Bašťovanský

Komentár:

S vedomín, že Čekan a Olympique prehrali a bez lídra kanadského bodovania Berouna sme narazili na Semic. Cesta za 3 bodmi bola hladká iba v 1. polčase. Skóre sme otvorili 9. min po Ďuriho akcii akcii ukázal správny výber miesta Jugoš. Na 2:0 so šťastím dával Brčo, keďže kolmú prihrávku na Mlynkyho si súper vrazil do brány. Drúhá 4ka mala dnes fazónu a dala všetky yvzšné góly. Najprv opať dvojica Jugos Duri si dva krát vymenili role. medyi tým však Semic korigoval na 3:1. Piaty gól sme ešte stihli v provom polčase kedy pekne zaspolupracovali mladíci Bašťo a Mišo. Do druhej polky sme vstupovali s mierne pozmenenou zostavou - Mišo sa presunul do 1. štvroky, Gabo vystriedal Braňa. Okrem toho sme vedeli o hrozbe 3 ZK pre trojičku Duri, Putko a Mlynky. Semic šnúrou 3 gólov skomplikoval našu 3bodovú cestu. Ich powerplay už ale nič nepriniesla a tak sme na 2. mieste v mini trháku...

PS. Po zápase úradoval Mišo, pretože sa ukázalo, že je v tom že sa hrá v piatok = ano starí Baraberi nemusia chodiť piatky do prace lebo šááák futsal ich živí...eee