Bašťovanský, Bednár ŽK

Zostava:

Horvát (C) - Klanica, Polomský, Mlynarovič, Csicsay -  Bašťovanský, Bednár, Sivíček, Torok -Matyáš

Komentár:

V 6. min ukázal náš súper max fairplay pristúp, keď rozhodca odpísakal malú domov a súper priznal dotyk.

V prvom polčase najpr svoju peknú akciu 1 na 1 nepremenil Beroun, následne však pekne vysunul Ďuriho na prvý gól. Po mesačnej pauze zavinenej zranením svalu sa do zostavy vrátil Jugoš a pekným obhodnením brankára dával na 2:0. 1. 4ka si vytvorila v priebehu 1. polčasu 4 tutovky, ktoré postupne Brčo, Adam a 2 Mlynky spálila. Náš dobýjanie pokračovalo aj v 2. polke. Ďuri sa valil 3 krát sám na bránu a ani raz neuspel a tak prišiel trest. Najprv v 26. min súper zvládol brejk 3 na 2 (2:1) a potom sme laxne bránili a hráč 4FSC ľahko na zadnej vyrovnal (2:2). Tesne na to sa valil sám na bránku Mlynky, brankár sa vyznamenal. Súper zahrával priamy kop a bolo 2:3. Gól dostala aj 2. 4ka a to už bolo hrozyvých 2:4 8 min. do konca. Naša powerplay priniesla mega tlak a veľa šancí. Mlynky dal tyč, Čičo neprelačil loptu za bránkovú čiaru. Konečne to padlo v 36. min lebo Ďuri pekna našiel Brča. 30 sekúnd do konca chytil 2 obrovské tutovky súpera Oli a tak nám umožnil 13 sekúnd do konca vyrovnať tečovanou strelou. Neuveriteľný záver, po chybe sa 5 sekúnd do konca odcitli sami pred brankárom Ďuri a Mlynky no a Ďuri nezareagoval dobre a hlavou dal do náruče goalmana. A tak sme si skomlikovali boj o 3. miesto.