8. Csicsay (Polomský), 10. Čuhár (Torok), 18. Torok (Kostka), 22. Mlynarovič,  26. Mlynarovič (Bednár), 33. Polomský(Mlynarovič), 35. Čuhár

ZK Šimkovič

Zostava:

Šimkovič - Polomský (C), Bednár, Mlynarovič, Csicsay - Bašťovanský, Čuhár, Kostka, Torok

Komentár:

Gurmáni sú v príprave na baráž a zrejme aj preto si dali v 1 deň dva zápasy po sebe. Prvý s AK47 remizovali a zobral im veľa fyzických síl kedže ich bolo len 5+1. Mala to byť preto jednoznáčná záležitosť. Ale nebola pretože sme podali podpriemerný výkon a sme radi akurát za 3 body. V 8. min po akcii na 1 dotyk s Brčom otvoril skóre Čičo. Dnes po pol ročne pauze kvôli vláčnemu zreneniu nastúpil veterán Putko a v 10. skóroval s Ďuriho asistenciou. Gurmáni vyrovnali, pričom 2. gól dali z10ny. Našťastie  hneď po zahratí dloubákom skóroval Ďuri, asistoval Paťo. Coach Seky musel zvýšiť v polčase hlas, nedalo sa na to pozerať. V 22. min Mlynky z celého obalil, využil tak povybehnutého brankára súpera. Ten istý hráč bol v 26. min na konci akcii 3 na 1 a o bolo 5:2. Vysilení Gurmáni korigovali na 5:3, ale kapitán Brčo vyrazil do akcie 3:2 a po trme vreme zakončil v 33. min. na 6:3. Keď dal Putko na 7:3 o 2 minúty, už sme vedeli že vyhráme, hoci sme ešte 2 krát súpera nechali meniť ukazovateľ skóre, pričom 2 krát so 6m kopu.