Karty:

Zostava:

Baláž - Polomský, Kontšek (C), Mlynarovič, Bednár - Bašľovanksý, Torok, Sivíček

Komentár:

Tak ako aj v minulom kole, pokračuje naše strelecké trápenie. Počas celého zápasu sme hrali dobrý futsal, často sme sa dostávali do koncovky. Mladík Miro chytal spolahlivo od začiatku. Už v 30. sekunde po priklepnutí nedal Mlynky, minútku na to na zadnej Brčo. Wildboys hral celý zápas powerplay, ktorú sme dobre bránili. Polčas skončil bez gólov. Druhý počas sa obraz hry nezmenil. Do šancí sa však viac dosávala 2. útočná lajna. Zlomili to až 12 minút do konca. Bašťo vybojoval loptu, prihral po čiare Berounovi a ten pre prázdnou našiel Duriho. V čase 16:59 vystihol prihrávku Beroun a z celého premenil. Bojovali sme aj za Mirov shot out a vyšlo to. Výsledok ešte prikrášlil kapitán po Bašťovej dobrej robote v obrane. V utorok hráme posledné kolo proti Pinerole, ktoré predohrávame keďže v stredu odchádzame na turnaj do Talianska.