Karty:

Zostava:

Šimkovič - Čuhár, Kontšek (C), Mlynarovič, Csicsay - Bednár Matyáš, Torok, Sivíček

Komentár:

V predohrávke 29. kola sme chceli bodovať naplo. A práve to prílišné chcenie bolo našim nepriateľom. Počas 40 minút sme hrali na 1 bránu, súper bránil 15 metrov od brány a využil 3 brejky. Naše šance ostali nevyužité a nedotiahnuté. Prvý gól sme inkasovali v 19. min po strate lopty na súperovej polke a nájazde kedy Šimpimu lopta prepadla. My sme nedokázali doklepnúť ani z metra. V 2. polčase sme dreli, brankár súpera nás privádzal do zúfalstva a v pravý čas mu pomohla aj konštrukcia bránky. Brejk 3:2 v 32. min znamenal stav 0:2. Na 0:3 sme inkasovali počas našej powerplay. Nevzdali sme to a v posledných 2 minútach sme predsa 2 krát pri powerplay skórovali. Škoda tejto prehry.