3. kolo Varta liga RKB A - Pinerola Futsal 2:7 (1:5)

01.10.2018 12:44

Premiera v najvyssej sutazi bolo ostra. Nastupilu sme v BA derby proti Pinerole.

Slova trenera Petra Kafuna:

Nastupili sme prvýkrát  na domácej pôde a hneď  proti  jednému z top ašpirantov na titul. Cieľom bolo  čo najviac súpera potrápiť.  Začiatok zápasu sme, ale začali s prílišným rešpektom a hlbokou defenzívou. Super sa výborne pohyboval, dostával nás pod tlak a po našej hrubej chybe šiel rýchlo do  vedenia. Počas prvého polčasu Pinerola kontrolovala hru a postupne  narastalo skóre na polčasových 1:5. Do druhého polčasu sme nastúpili s pozmenenou zostavou a bolo to cítiť. Výborne sme zatvárali stred poľa opadol rešpekt zo súpera a aj za podpory výborných divákov sme vyrážali do nebezpečných protiútokov. Škoda nevyužitej 100% šance za stavu 2:5 kde super hneď z protiútoku zvýšil svoje vedenie, ktoré ešte zakončil gólom pri našej power-play. Myslím, že diváci dnes videli kvalitný futsal.  Gratulujeme súperovi k zaslúženým 3 bodom.