Zostava:

Horvat/Šrútek-   Kontšek (C) Bohmer Jurkovic  Kotlar Matusek Molnar  Ondrejkovic Gajdosik Torok Sivicek

Komentár:

Do Trnavy sme pricestovali s pocetnym funclubom. Zapas bol ako na hojdacke so smutnym koncom pre nas. Slova trenera J. Janika

Trnave sme začali dobre. Pred peknou návštevou a naším početným fanklubom sa nám podarilo ísť zaslúžene do dvojgólového vedenia. Zápas sme mali pod kontrolou, zhruba do 12. minúty prvého polčasu. Potom prišli chvíle Spartaka, ktorý využil naše fatálne technické a taktické chyby a ešte do polčasu otočil skóre na 2:3. Žiaľ, stáva sa nám to v baráži príliš často. Aj v druhom polčase patril úvod nám. Opäť sme dali dva góly a vyhrávali 4:3. Zápas gradoval, ustáli sme aj vylúčenie Atilu Kotlára, ale súper bol na rozdiel od nás efektívnejší a trestal, každé naše zaváhanie.
Prehra ma mrzí, lebo tento zápas sme nemuseli a nemali prehrať. Naopak, šancí sme mali dostatok aj na výhru..."Do Trnavy sme pricestovali s pocetnym funclubom. Zapas bol ako na hojdacke so smutnym koncom pre nas. Slova trenera J. Janika

Prehra ma mrzí, lebo tento zápas sme nemuseli a nemali prehrať. Naopak, šancí sme mali dostatok aj na výhru..."