Torok (Sivíček), Sivíček (Bednár), Torok (Bašťovanský), Mlynarovič (Csicsay), Mlynarovič (Bednár), Torok (Sivíček), Csicsay (Mlynarovič)

nikto

Zostava:

Horvát (Šimkovič) – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Ciscsay – Bednár, Bašťovanský, Torok, Sivíček - Štefanák

Komentár:

Po dvoch prehrách sme potrebovali vyhrať. Nováčik mal na konte po 5 kolách 0 bodov a my sme nechceli byť tí, na ktorých sa chytí. Počas celého zápasu sme hrali prím, dobýjanie bránky súpera sa nakoniec odzrkadlilo aj na výsledku. Prvý polčas sa strelecky presadila iba Jugošova 4ka po góloch Ďuriho a Ondra. FOR FUN sporadicky hrozil z brejkov, ale Oli vždy zachránil. Minútu pre koncom 1. polčasu sme si skomplikovali život po Jugošovej zbytočne strate lopty na vlastnej polke. V 2. polčase sme chceli unaveného súpera doraziť našou power play, Oli však stratil loptu a bolo 2:2. Zápas rozhodol 10 min. do konca tečovanou strelou Ďuri. Následne sa dva krát po sebe presadil Mlynky po Čičovej a Jugošovej asistencii. Svoj hattrik zavŕšil Ďuri 4 min do konca. Nové pravidlo sme si už vyskúšali aj my keďže Čico pálil bodlom spolu s klaksónom a gól platil.