4. Kostka (Torok), 8. Sivíček (Bednár), 8. Mlynarovič (Sivíček), 15. Bašťovanský  (Klanica), 27. Klanica (Bohmer), 28. Klanica (Torok)

ŽK Šimkovič, Torok

Zostava:

Horvát (od 21. Šimkovič) - Bašťovanský, Klanica, Torok, Kostka - Kontšek (C), Bednár, Mlynarovič, Sivíček - od 21. Bohmer

Komentár:

Nováčika sme takmer po celý zápas nepustili k lopte. Skóre otvoril v 4. min. Paťo potom ako ho Ďuri našiel na zadnej. Prvá 4ka udrela oboma útočníkmi v 8. minúte a bolo 3:0. V 15. min Paťo rozohral roh, Adam pálil a Bašťo doklepol (4:0). V poslednom prvom polčasovom striedaní prvej 4ky došlo k zbytočnej komplikácii zápasu. Najprv sa bombou do vikla súper pekne trafil. Potom sme ale dali 2 tyče a 15 sekúnd do konca sme nezvládli prečíslenie 3 na 2 a z rebreaku sme 3 sekundy do konca inkasovali 2. gól. V druhom polčase to celé upokojila druhá 4ka dvoma Adamovimi gólmi. Na prvý mu prihral novic v našom drese Mišo Bohmer, ktorý teda takto v svojej premiére bodoval.