6. kolo KPPB - Slovmatic FOFO "B" 2:4 (0:2)

Kan. bodovanie: Mlynarovič (Kontšek), Mlynarovič (Čuhár)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Bednár, Štefaňák, Torok, Sivíček - Čuhár (C), Kontšek, Mlynarovič, Mráz
Komentár:

S favoritom sme odhrali zaujímavý zápas. Hrali sme proti 2 odlišným 4kám súpera. Tá extraligová mala loptu často pod kontrolou, tá druhá svojim výkonom nezaujala. Prvý gól sme dostali realtívne skoro, už v 4 minúte. Polčas sme prehrali o dva góly pretože sme ešte raz nezareagovali na nábeh zo zadných radov. V druhej polke sme nechali fofákov utiecť nám na 0:4 aj napriek našej snahe dávať góly. Veľmi nás mrzia 3 tyče ktoré postupne v zápase nastrelili Jugoš, Ondro a Putko. Nič sa nedarilo a tak sme skúsili 4 min do konca powerplay a tá priniesla zaslúžené góly. Prvý dával Mlynky po typickej akcii, pri tom druhom mal šastie, keďže sa Putkova bomba odrazila od chrbta do vinkla. Dnes sme vôbec nemuseli prehrať, už druhý zápas po sebe rozhodli individuálne chyby a neštastie v koncovke.