Kan. bodovanie: Torok, Bašťovanský (Torok), Sivíček (Bašťovanský), Kontšek (Mlynarovič), Bašťovanský (Sivíček), Bednár (Bašťovanský)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Bednár (C), Baščovanský, Torok, Sivíček - Štefanák, Kontšek, Mlynarovič, Mráz
Komentár:

Proti Gurmánom som ešte nikdy nevyhrali, a tak sme túto nelichotivú sériu chceli ukončiť. O súperovi sme vedeli, že má výborné individuality. Dôležité bolo, že sme cielene pokryli ich najlepšieho strelca. Zápas sme začali neštastne, Ďuriho vlastňákom po rohu. Od 7 min. prišlo bombastické striedanie Jugošovej 4ky. Najprv Ondro vybojoval priamy kop a Ďuri vymietol pavúka, potom ukážkový brejk zakončil Bašťo a súpera dorazil bodlákom strelec Ondro. Mladá 4ka opäť pod vedením Mlynkyho v zápäti inkasovala, avšak po ich rohu bolo opäť 2 góly. Ondrova hrúbka pár sekúnd do konca polčasu ostala nepotrestaná a tak sme polčas zvládli. Súper štandardne nastupuje iba s 2 hráčmi na striedanie a aj preto sme su do druhej polky verili. Zakončili sme ešte 2 brejky a bolo rozhodnuté. 40 sekúnd do konca Gurmáni kozmeticky upravili na 6:3. Grandiózny výkon podal Bašťo, bol pri všetkých góloch 1. štvroky.