19. Torok (Sivíček), 29.  Sivíček (Matyáš), 31. Klanica (Torok), 31. Torok, 34. Šimkovič (10m.), 34. Sivíček, 37. Torok (10m.), 37. Bednár (10m.)

ZK Klanica

Zostava:

Šimkovič - Polomský, Kontšek (C), Mlynarovič, Bednár - Klanica, Matyáš, Torok, Sivíček

Komentár:

Na tradičné bratislavské derby proti Minimaxu sme nastupoviali pod určitým tlakom, pretože tri krát po sebe sme neprehrali roky a to dnes hrozilo. Súper začal typicky, v hlbokej defenzíve a ostrými brejkami. Šimpy nás pri úvodných 3 veľkých šanciach podžral bravúrnymi zákrokmi. Náš tlak väčšinou vyustil v rohu alebo aute, ale gól dal až v 19. min. bombou pod brvno Ďuri po odkrytej strane. V druhej polke sme chceli čakať na súpera my. GWG prišiel po biliardovo zahranom priamom kope cez os Ďuri, Labjan, Beroun. O 2 minúty po rohu z diaľky pálil Adam a strela prepadla do brány. V tej istej minúte Ďuri odobral súperovi loptu a svoj nájazd typicky pod brvno premenil. Minimax korigoval po ukážkovej akcii na 4:1. V hale sa ale zašali diať divné veci. Určití hráči Minimaxu si svoje výkony a rozhodnutia rozhodcov začali vybíjať na nás surovými faulami. Tak sme kopali 3 10metrové kopy, ktoré premenili Šimpy, Ďuri a Jugoš. Jeden gólik pridal aj Beroun a zápas teda skončil 8:1. Jazýčkom na váhach bol dnes najmä Šimpyho výkon medzi žŕdkami.