23.01.2012 09:01

KPPB – Acasa Paris   3:7 (2:1)

KB: Čuhár (Mlynarovič), Janíček (Šmahovský), Čuhár

Zostava:  Horvát – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Csicsay (od 21. Kontšek) – Bednár, Matyáš, Šmahovský, Janíček

Po vydarenom 1. polčase sme sa nepochopiteľne prispôsobili hre súpera, ktorý využil schopnosti presadzovať sa 1 na 1. Naše powerplay nič nepriniesla a tak sme vysoko prehrali.

KPPB – ČR 21  1:4 (1:3)

KB: Torok (Sivíček)

Zostava:  Horvát – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Kontšek – Bašťovanský (od. 21 Bednár), Klanica, Torok, Sivíček

V 20. sekunde už bolo 0:1 v 5. min  0:2 a tak sme mali doťahovať. Ďuriho presná strela nám nepomohla lebo po rohovom signále bol opäť o 2 góly v náš neprospech. V 2. polčase po inkasovanom 4. góle sme znova šli do powerplay a tú sme hrali výborne s množstvom šancí. Nič nám tam nepadlo.

KPPB – Výber Blansko   11:1 (5:1)

KB: Sivíček (Bednár), Sivíček (Torok), Janíček (Klanica), Bednár (Torok), Torok (Sivíček), Janíček (Šmahovský), Bašťovanský (Šmahovský), Matyáš (Torok), Sivíček (Bednár), Šmahovský (Bašťovanský), Klanica (Janíček)

Zostava:  Šimkovič – Bednár, Matyáš, Torok, Sivíček - Bašťovanský, Klanica, Janíček, Šmahovský

Aj posledný súper sa ujal vedenia proti nám, ale kolektív KPPB hral o česť a tak sme po vydarených akciách jednoznačne zvíťazili. Tento zápas je významným bodom pre našu históriu. 2.4ka mala vekový priemer 20 rokov!