Novým trénerom KPPB "A" je Ján Janík

15.08.2016 07:37

Barabéri A majú nového trénera. Je ním Ján Janík. Byvalý tréner Slovmaticu Fofo a súčasný tréner Slovenskej reprazentácie U21 nastupuje do nášho klubu 31.8.2016. Sme radi, že sa pán tréner Janík rozhodol prijať ponuku. 

Ján Janík: "Áno. Prijal som ponuku od Barabérov. Martin Mlynarovič ma oslovil svojou víziou a dohodli sme sa na spolupráci. Káder má svoju kvalitu a chcel by som pokračovať, alebo nadviazať na doterajšie výsledky a umiestnenia, ktoré tento klub, v 2 SFL dosahoval. Ciele sú a budú len tie najvyššie a verìm, že sa nám postupne, spoločným úsilím, podarí napĺňať naše predstavy."

 
Martin "Mlynky" Mlynarovič: " Z úvodu mi nedá nespomenúť na starú partiu Barabérov, ktorá zväčša ešte mastí futsal za Bčko. Keby systematicky nepracovali spolu so mnou v klube, tažko by došlo k dohode s trénerom tak zvučného mena. Je to významný miľník nášho klubu. Trénerovi Sekymu sa podarolo predčasne za 3 roky s A tímom zmaturovať (3. miesto v 2 Sl. lige). Angažovaním nového trénera sme si podali prihlášku na Univerzitu futsalu. Teraz to spolu s ním majú v rukách mladé pušky z Atímu. Verím, že svojim prítupom dokážu vyúžiť skúsenosti a prácu nového trénera.

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode