Karty:

Zostava:

Horvát –  Čuhár, Polomský, Mlynarovič, Csicsay – Matyáš, Bednár,  Torok, Sivíček

Komentár:

Vyrovnaný zápas splnil svoj účel. Oba tímy si vyskúšali čo potrebovali. Pre nás to mal byť i test kondičky, v ktorom sme obstáli. Do vedenia sme išli my keď Oli vyhodil na dôrazného Berouna a ten sa pretlačil až do brány. Šance boli na oboch stranách avšak s neefektnou koncovkou. Po akcii 1 na 1 sa k tyči presadil súper. V 2. počase sa sa Nové zámky skoro ujali po dvoch rovnakých strelách lavačkou vedenia 3:1. Na rozdiel od prvého polčase úžasene zabrala 2. 4ka. Súpera časťo prehrala a vynútila si skoré vyrovnanie na 3:3 vždy s koncovkou Berouna. Oba tímy skúsili poweplay. Jediný krát z toho padol aj gól, avšak do našej siete po zbrklejšej reakcii Mlynkyho 4ky. V poslednej minúte ešte spálil 2 tutovky Mlynky a tak sme sekundu do konca inkasovali na 3:5.