6. Mlynarovič (Kostka), 7. Sivíček (Torok), 12. Torok (Matyáš), 18. Torok (Sivíček), 24. Sivíček (Torok), 28. Torok (10m.)

ZK Torok

Zostava:

Horvát - Polomský (C), Bednár, Mlynarovič, Kostka - Matyáš, Šmahovský, Sivíček, Torok

Komentár:

Priamy súboj o tretie miesto sme nakoniec nezvládli. V zápase, v ktorom prehrávame 0:3 v 5 min. a v 28. min vyhrávame 6:5, sme už prehrať nemali. Stalo sa. Úvod bol jedna katastrofa, prvé tri akcie súpera skončili v našej sieti, Oli bol bezmocný ako blízko sme ich pustili. Mlynky po Peťovej kolmici z brutálneho uhla skórval v 6 min, ale pár sekúnd na to bolo opäť o 3, lebo Olimu lopta prepadla. Beroun po presnej prihrávke od Ďuriho opäť dvihol našu vlajku, lenže Semic znova konotrval (2:5). Kanonier Ďuri 2 gólmi upravil na polčasových 4:5 a boli sme späť v hre. Po oute Beroun peckou od brvna v 24. min vyrovnal. No a keď dovŕšil Ďuri hatrick z 10ny, enkláva radosti bolo na svete. Škoda, že v 35. min Ďuri a po ňom Beroun nepremenili tutovky, bolo by hotovo. Z rebrejku Semic vyrovnal. V 37. min sme znova prehrávali po chybe v strede poľa a z toho sme sa už nespamätali. Ďuri nepremenil 2. 10nu 120 sekúnd do konca. Naša power play priniesla 2 skvelé šance no nedali sme a tak sme ešte 1 inkasovali do prázdnej.