Novinky

17.01.2010 18:01

13. kolo: KPPB - Slovan Minimax 10:6 (4:4)

 

 

 

  17.01. 2010  
Čas: 14:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Slovan Minimax
Výsledok: 10:6 (4:4)
Kan. bodovanie: Čuhár (6m.), Bašťovanský, Polomský (Mlynarovič), Torok, Torok (Sivíček), Torok (Bašťovanský), Čuhár (6m), Torok, Bednár (Sivíček), Mlynarovič (Polomský), 
Karty: Čuhár(ŽK)
Zostava:

Petrle - Bašťovanský, Bednár (C), Sivíček, Torok - Kontšek,Polomký, Mlynarovič, Čuhár 

Komentár: 

Asi nikto nečakal takú kanonádu. Zápas bol ako na hojdačke. Oba tímy 2 krát vyhrávali. Minimax skóre otovril, po faule na Ondra sme so 6 tky Putkom vyrovnali. Nie na dlho, po akcii na 1 dotyk bolo 1:2. Bášťo ale po peknej akcii takisto onedlho vyrovnal. Mlynky s Brčom majú svoj premakaný out a po krásnom voleji Brča sme prvý krát viedli. O dva góly sme ušli po Ďuriho bombe z priameho kopu. Minimax však po signále z autu korigoval na 4:3 a 30 sekúnd do konca polčasu z uhla vyrovnal. V druhej polke naklonil misku váh na seba Minimax. Boli sme otrasení, zápas sa mohol zlomiť v náš celkový neprospech, už sme išli brať time na power play, ale Ondro kolmicou našiel Ďura a ten bodlom zrovnal na 5:5. Gól na 6:5 patril k výstavným kúskom bombardéra Ďura. Ten volej ostane dlho v pamäti. Mali sme už 5 chýb, ale ustáli sme to. Po ruke v 6tke Putko premenil druhú penaltu v zápase. Po Jugošovej asistencii zavrel svoj strelecký účet Ďuri. Minimax už rezignoval a do prázdnej ešte skórovali Jugoš a Mlynky.

Dnes kraloval bombardér Ďuri. Pre nás to bol zápas pravdy. Mohol skončiť aj prehrou či remízou, ale za zodpovenú prácu na tréningoch si zaslúžime...

 

Čiernou škvrnou kvalitného zápasu bol Putkov faul na hráča č. 2, ktorý skončil na časomiere. Je pravdou, že keby tam tá nebola, tak sa nič nestane, ale Putko mal situáciu vyhodnotiť inak keďže tá časomiera ja tam vždy. Za daný zákrok sa touto cestou ospravedlňujeme.

05.01.2010 18:00

Prípravný zápas KPPB - 1SFC Canaria Malacky 6:4 (4:3)

 

 

 

  20.12. 2009  
Čas: 18:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: 1SFC Canaria Malacky
Výsledok: 6:4 (4:3)
Kan. bodovanie: Torok, Sivíček, Kontšek, Csicsay, Mlynarovič, Čuhár
Karty:  
Zostava:

Petrle / Šimkovič - Vranec (Čuhár), Polomský, Sivíček, Torok - Kontšek, Štefanák, Mlynarovič, Mráz (Csicsay)

 

Komentár: 

Futsalový rok 2010 sme začali prípravákom proti Malackám. Celý zápas sa niesol v duchu naších individuálnych hrubiek, neefektívnom bránení súperových kolmíc za obranu a našich nepresných prihrávok. Vyhrali sme len preto, že máme väčšie skúsenosti s futsalom a lepšie sme premienali šance ako súper. Podstatné je, že o chybách vieme a chceme ich odstraňovať.

01.01.2010 18:32

20.kolo KPPB - Danubit 1:0 (0:0)

  28.03.2010  
Čas: 09:20
Hala: Šh.Mladosť
Súper: Danubit
Výsledok: 1:0 (0:0)
Kan. bodovanie:

 Mraz (Torok)

Karty: ZK Štefanák
Zostava:

Horvát - Štefanák, Čuhár (C),Mlynarovič, Csicsay - Bašťovanský, Bednár, Torok, Mráz

Komentár:  Po dvoch prehrách a 22 inkasovaných góloch sme pristúpili k zápasu zodpovedne. Danubit prekvapil iba 4 hráčmi do pola. V bráne sa po dlhom čase strávenom v Slovane objavil Šaman Oli. Mal velký podiel na našej výhre. Dva krát zoči voči vychytal najlpešieho strelca súťaže Salbota. Celý zápas sme Danubit tlačili, šancí bolo neúrekom najma v 2. polčase. Ujala sa jedna jediná. Braňo bombou dorazil akciu Ďuriho Toroka. Bol to Branov prvy GWG za Barabérov. Pre nás dôležitá výhra kvôli psychike a motivácii do dalších kôl.

01.01.2010 18:10

19. kolo KPPB - Maxima 4:12 (1:4)

  14.03.2010  
Čas: 12:20
Hala: Šh.Mladosť
Súper: Maxima
Výsledok: 4:12 (1:4)
Kan. bodovanie:

 Sivicek,Sivicek(Bednar),Bena(Sivicek),Sivicek(Mraz)

Karty: ČK Polomský
Zostava:

Šimkovič - Štefanák, Polomský, Beňa, Mráz - Kontšek, Bednár (C), Sivíček, Bašťovanský

Komentár:  Pre Baraberov cierny den.Nastupili sme bez tradicnych opor v omladenej zostave.Zapas sa zacal vyvijat podla papierovych prepokladov iba do polovice prveho polcasu,kde sme mali viacej z hry a snazili sme sa hrat svoju hru.Bohuzial sme nedokazali strelit gol a super trestal po brejkoch .V 9min sa ujal vedenia.Obraz hry sa moc nezmenil,snazili sme sa vyrovnat,ale v zavrere polcasu sme inkasovali v poslednych dvoch minutach 3 zlepene goly. Super nas prevysoval v rychlosti,snahe a tuzbe po vitaztve. Od tohto momentu existovalo len jedno muztvo Maxima .Klesli sme na duchu a zmohli  sme sa len na korekturu vysledku golom Benu a troma Ondrovmi golmi.  

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode