Novinky

13.04.2013 09:35

Čičo 100kár!

Bombardér Martin "Čičo" Csicsay odhral proti Katenaču svoj 100. zápas za KPPB. Osud to zariadil tak, že to vyšlo zrovna proti Cibovi, ktorý ho k futsalu priviedol. Čičo začal s futsalom neskoro, avšak toto rozhodnutie neľutuje ani on, ani náš klub. Patrí stále k top pivotom našej ligy. Prajeme ďalšiách 100  a Ďakujeme!

Pri tejto prílažitosti sme sa opýtali p Kyselicu ako to bolo so vznikom Katenača?

No Cibo sa pohádal s Mlynkym, vzal mu celú 4ku a začal od Prokofievovej

Stanoviská doktnutých strán:

Cibo: Áno, bolo to tak!

Mlynky: Cibo mi ukradol hráčov a tak ked sa na tomto webe vyjdril on, ja sa nebudem. Stále nosim v kufri tvoju mikinu ty káááár :-)

13.04.2013 09:12

23. kolo KPPB - Katenáčo Dúbravka 9:1 (4:0)

Kan. bodovanie:

5. Csicsay (Kontšek), 13.Sivíček (Sivíček), 17. Torok 10m., 18. Mlynarovič (Torok), 25. Šmahovský (Torok),26. Torok, 37.Kontšek (Horvát), 39. Matyáš (Sivíček)

Karty:

Zostava:

Horvát - Kontšek(C), Bednár, Mlynarovič, Csicsay - Matyáš, Šmahovský, Sivíček, Torok-Bašťovanský

Komentár:

Pre kamerami dúbravskej televízie sme odohrali 23. kolo proti Katenaču. V šatni pred zápasom nikto nepochyboval o vendete, avšak odznelo tam aj opatrné: "derby je derby". Aj druhé nadstavbové kolo nám do cesty postavilo súpera, ktorý nás v základnej časti porazil. Úvodný gól zápasu padol v 5. minúťe po osi Mlynky, Mišo a zakončoval Čičo (oslávil tak jubilejný 100. zápas za KPPB). V 13. minúte nádherné potiahol po čiare Ďuri a Beroun už nemal problém skórovať. Po 6tom faule Ďuro premenil 10nu a bolo 3:0. Mlynky ešte medzi tým nedal samostný nájazd, vynahradil si to ale v 18. min kedy z voleja zavesil. V druhom polčase to bolo ešte pohyblivejšie. To vyhovalo aj rýchlikovi Šmahovi, ktorý v 25. min premenil svoj nájazd. Katenačo ale hneď po zahratí korigovalo po našom chybnom rozostavení. Minútu na to aj Ďuri dloubákom premenil svoj únik (6:1). Nacvičená akcia cez Oliho priniesla 7. gól, ktorý dal v 35. min kapitán Mišo. Ďuri rozhodne nie je sebec a i v stave kedy hrá o top strelca ligy servíroval na tácke Berounovi na 8:1 a následle pripravil pôdu pre kanadské body pre Berouna a Labjana, ktorý takto v 39. min uzavreli skóre zápasu. Powerplay súpera sme ustáli bez straty kvetinky.

08.04.2013 09:44

22. kolo KPPB - AK47 8:1 (1:0)