Karty:

Zostava:

Horvát - Kontšek (C), Polomský, Bednár, Bašťovanský - Matyáš, Klanica, Torok, Sivíček

Komentár:

V 6 bodovom,ale najmä na psychiku náročnom zápase sme bojovali od 1. do poslednej minúty. Dohrávka 12. kola s Danubitom nepriniesla okulahodiaci futsal, ale 3 body si pripisujeme. V 3. min. po Adamovej kolmici Berounov teč skončil mimo. Tesne na to sám pred goalmanom Mišo neuspel. V 8. min. po chybe Danubitu a Ďuriho prihrávke skóroval Beroun. V 13. min prišla prvá veľká šanca súpera. ktorý sa typicky pretlačil na pivote, Oli kryl. V predposlednej minúte polčasu sa Labjan predviedol dloubákom, ktorý skončil tesne nad. Druhý polčas začal katastrofálne, v 30. sek po Oliho nedôraznom vybenutí Danubit vyrovnal. A tak za začal urputný boj o body. Súper navštivoval našu polku sporadicky, avšak premyslene. V 25. min. sa otriaslo brvno našej brány. Po rohu sa znova vyskytol Mišo sám pred goalmanom, gól z toho nebol. Našťastie. v 37 min. rozohral Beroun roh na Ďura, ten bol faulovaný a tak mohol premeniť 10nu

14.01.2013 15:56

Mlynkyho 300. súťažný zápas

El Salebro del Baraberi Martin "Mlynky" Mlynarovič nastúpi tento víkend na svoj 300. súťažný zápas (ak by sme rátali aj štarty na turnajoch, číslo by sa blížilo k 350). Zaknihoval v nich neuveriteľných 265 gólov, 158 prihrávok a teda spolu skvelých 423 kanadských bodov.

Pri tejto príležitosti sme majiteľa nášho klubu a hráča s č. 14 "vyspovedali":

Je to vôbec možné?

:-)

Čomu vďačíš za toto jubileum?

Mojim spoluhráčom, mojim najbližším v rodine, mojej povahe a šťastiu.

Ktoré obdobie/sezónu považuješ za naj?

Pre klub rok 2011 kedy sme skončili na 2. mieste v 2. Sl. lige a vyhrali turnaj v Porte. Individuálne mi najviac vyšla sezóna 2005/2006 s 71 kanadskými bodmi (51 gólov). Dodnes držím rekord klubu.

Naopak, kedy sa najmenej darilo?

Za tých 14 rokov sme prežili rôzne skoky, či pády. Najťažšie bolo po návrate do 2. Sl. ligy z extraligy, kedy sme sa nevedli zaradiť. Časť starej partie skončila z rodinných a zdravotných dôvodov, podržali však ostatní Barabéri, káder sa omladil a prišiel aj spomínaný naj rok 2011.

Ktorý tvoj gól bol ten naj?

Najkrajší bol na turnaji v Prievidzi z voleja a pavúk sa pratal preč... Najdôležitejší v baráži o extraligu kedy sme si nemohli dovoliť proti Klaštornej Košice remizovať a udrel som GWG na 3:2 90 sekúnd do konca.

Ako sa darí v aktuálnej sezóne?

Sme realisti, momentálne na miestach v tabuľke na ktoré máme. Nerobíme žiadnu paniku, opäť sme výrazne omladili káder o mladé talenti, ktoré pravidelne dostávajú príležitosť. Musíme byť trpezliví, ale húževnatí a pracovať v klube najlepšie ako sa dá.

12.01.2013 13:29

13. kolo KPPB - Semic 2:5 (1:3)