Novinky

02.12.2012 20:11

Palec hore pre Ciba

Radovan "Cibo" Cibák odohral za Barabérov 105 zápasov a zaknihoval 81 bodov. Pred 4 rokmi sa vybral svojou vlastnou cestou a založil si klub Katanečo. Dnes proti sovju bývalému klubu dokázal zvíťaziť. Cesta do 2 Sl ligy bola strnistá, ale ovocie určite chutí.

02.12.2012 20:08

Torta pre Brča

Touto cestou by sa chcel Brčo poďakovať Cibovej Katke za parádnu tortu.

Kan. bodovanie:

5. Bednár (Torok), 10. Klanica (Torok), 18.Polomský, 19.Torok (Bednár)

Karty:

ZK Klanica. CK Horvát

Zostava:

Horvát - Polomský (C), Kontšek, Mlynarovič, Csicsay - Klanica, Bednár, Torok, Sivíček

Komentár:

V zápase, v ktorom žiak porazil učiteľa sa hral celkom svižný futsal. Kapitánom bol Brčo, ktorý dnes nastúpil na svoj 200. zápas. Slušná divácka kulisa videla prvý gól v 5. min potom ako Jugošova strela prepadla za čiaru. Nevydarené striedanie 1. 4ky Barabérov prinieslo obrat na 1:2. To, ale nebolovšetko, po strate lopty súper odskočil na 1:3. Priamy kop v 10 min sme rozohrali dobre a Adam znížil na 2:3. Tesne na to sa strelou presadil náš dlhoročný exbarabér a parťák Cibo, Oli sa nevyznamenal 2:4. Záver polčasu sme zvládli, najprv v čase 18:07 Brčo premenil svoj nájazd a dal si tak darček k narodeninám. Ďuri spálil 10 kop a o chvílu predsa len po Jugošovej "strane" vyrovnal. V 20. min Adam nepremenil pokutový kop a polčas tak skončil 4:4. Druhý polčas bol vyrovnaný, chceli sme zápas zlomiť no Mišova či Berounova šanca gólom neskončili. Mali sme 5 faulov a museli sme hrať opatrne. Zápas sa zlomil v 32. min, ked sme inkasovali. Začali sme powerplay no Oli pochybil, zafauloval a musel pod sprchy. 10nu súper premenil a bolo o 2. Naša powerplay priniesla už len 3 tutovky a tak sme prehrali.

26.11.2012 19:31