Karty:

Zostava:

Horvát - Kontšek, Polomský (C), Mlynarovič, Csicsay - Bednár,Bašťovanský,  Sivíček, Torok - Matyáš

Komentár:

Naše trápenie z neschopnosti premeniť vyložené šance pokračuje. Tento krát sme ale narazili na súpera, ktorý si tiež plno príležitostí spálil. Úvodné striedanie 1. 4ky bolo tragické, pustila Wilboys do 2 tutoviek a tak po 90 sekúndách coach Seky stiedal. Naskočili Jugošovci a dvojička Ďuri Beroun zariadila prvý gól. Škoda len, že im tento moment nevlial väčšieho pokoja na futsalky, lebo to by sa obaja zapísali po hattricku. Súper vyrovnal po kríženej strele po zemi naprieč obranou. V 19. min. však Čičo bravúrne priklepol Mlynkymu a ten strelou k tyči zasunul. Druhý polčas bol dlho bez gólu, až kým Wildbyos nezvládli v 32 min. jedno prečíslenie a bolo 2:2. Našťastie opäť dvojka Ďuri Beroun konečne premenila akciu 2 na 1 a tak sme opäť viedli. Následne sudca vylúčil známeho polievača paluboviek, v presilovke 4 na 3 to zobral na seba Beroun a presnou strelou prekonal goalmana (4:2). Ten gól bol nakoniec GWG lebo pekný volej znamenal že zápas skončil 4:3 keďže powerplay sme ubránili.

3:4 (2:2)

Klanica (Sivíček), Polomský (Mlynarovič), Horvát (Polomský)

Karty:

Zostava:

Horvát - Bednár, Polomský (C), Mlynarovič, Csicsay - Matyáš, Klanica, Sivíček, Torok - Bašťovanský

Komentár:

Gurmáni ťahajú dlhú sériu bez prehry. Naposledy prehrali s nami v základnej časti. Dnes nám prehru odplatili. Úvod nám vyšiel. Beroun pekne našiel Adama na zadnej a v 4. min. bolo 1:0. Onedlho Mlynky rozhral out na Brča a ten sa nemýlil (2:0). Škoda Ďuriho pravajdy, kt šla tesne vedľa. Od 10. min sa začali Gurmáni dostávať k svojej typickej hre a keďže sa im 2 krát podarilo presadiť 1 na 1, polčas skončil 2:2. V druhej polke nám súper odskočil na 2:4 a tak sme spustili power play. V 35. min. bolo po Oliho bombe 3:4. Súpera sme držali v ohni, gólom to smrdelo, Oliho tyč, Ďuriho strelu hráč vykopol z čiary a Mlynkyho typický teč neslávil úspech. Gratulujeme Gurmánom k zaslúženému 2. miestu.

04.05.2012 22:29

24. kolo KPPB - 4FSC 4:4 (2:0)