Mlynarovič (Horvát), Mlynarovič (Horvát), Šmahovský (Klanica), Csicsay (Polomský), Horvát (10m.)

nikto

Zostava:

Horvát - Polomský (C), Kontšek, Mlynarovič, Csicsay - Klanica, Šmahovský, Matyáš, Sivíček

Komentár:

Keby nás Minimax odpratal po 1. polčase s 5 gólovým náskokom, nemôžme nič povedať. V 5. min. Mlynky spálil tutovku po obetavej akcii Čiča. V 12 min. bolo 0:1. O 3 min zahodil veľkú šancu Čičo a z rebrejku bolo 0:2. Potom sme často prepadávali a súper spáli 4 čisté šance a Oli sa veru potil. Cez prestávku sme si povedali, že sa hanbíme sa svoj výkon. Od úvodnej minúty sme vytiahli Oliho a v čase 21.08 svietilo na ukazovateli 2:2. Oliho prihrávky 2 krát upratal do bránky El salebro del Baraberi. Mladíci Adam a Šmaho po spolupráci naklonili misky váh na našu stranu (1. gól Šmaha za KPPB). Minimax vyrovnal presnou strelou po zemi k 1. tyči keď bolo pred našou bránou husto. V 35. po faule na Šmaha Seky prestriedal a Brčovu bombu z priameho kopu vajcami tečoval Čičo (na radosť Ciba na tribúne a smútiaca Katka vedela že doma sa bude ladovať...). Po 6tom faule premenil s tečom 10nu Oli a už aj mával Putkovi, že ako sa to má kopať. Powerplay sme ubránili a prvé 3 body v bojoch v hornej 10ne potešili.

Zostava:

Horvát (C) - Klanica, Kontšek, Mlynarovič, Csicsay - Šmahovský, Matyáš, Sivíček, Torok

Komentár:

V zápase dvoch rozdielnych polčasov sme nakoniec získali 1 bod. V prvej polke nás Pinerola nepustila k ničomu, kvalitnou powerplay 3 krát skórovali do prázdnej brány. 90 sekún do konca súper nedal do prázdnej a v polčase sme si povedali, že musíme zvýšiť pohyb a viac riskovať. V 33. min Duri trafil vinkel a tak sme ešte viac ožili. Aj my vieme hrať powerplay a Olihoho kolimicu Beroun peknou pätičkou zasunul. V 36. min bolo po chybe súpera 3:3. Tesne na to nás zachránil na bránkovej čiare Mišo. 2 min. do konca mohol rozhodnúť Ďuri, bol ale faulovaný a tak sa zápas skončil remízou. V predzápasovej porade žiadal Mlynky od svojich ovečiek k narodeninám bojovný výkon a veru ho aj dostal.

23.03.2012 23:13

20. kolo KPPB - Semic 1:3 (1:1)