Karty:

Zostava:

Horvát –  Čuhár, Polomský, Mlynarovič, Csicsay – Matyáš, Bednár,  Torok, Sivíček

Komentár:

Vyrovnaný zápas splnil svoj účel. Oba tímy si vyskúšali čo potrebovali. Pre nás to mal byť i test kondičky, v ktorom sme obstáli. Do vedenia sme išli my keď Oli vyhodil na dôrazného Berouna a ten sa pretlačil až do brány. Šance boli na oboch stranách avšak s neefektnou koncovkou. Po akcii 1 na 1 sa k tyči presadil súper. V 2. počase sa sa Nové zámky skoro ujali po dvoch rovnakých strelách lavačkou vedenia 3:1. Na rozdiel od prvého polčase úžasene zabrala 2. 4ka. Súpera časťo prehrala a vynútila si skoré vyrovnanie na 3:3 vždy s koncovkou Berouna. Oba tímy skúsili poweplay. Jediný krát z toho padol aj gól, avšak do našej siete po zbrklejšej reakcii Mlynkyho 4ky. V poslednej minúte ešte spálil 2 tutovky Mlynky a tak sme sekundu do konca inkasovali na 3:5.

01.08.2011 13:08

Na turnaji ČSP prehra vo finále s Tangom

KPP Barabéri tradične otvárajú sezónu účasťou na turnaji ČSP. Ani na 3tí pokus sa nám to nepodarilo vyhrať v Bratislave. Domáca palubovka je nám v tomto smere „zakliata“. Turnaj sme odohrali v nasledovnej zostave:

Horvát (Šimkovič) – Čuhár, Kontšek, Polomský ©, Csicsay – Bašťovanský, Bednár, Torok, Sivíček – Mlynarovič, Salbot

KPPB – ČR U 19 1:3 (1:2)

KB: Torok (Sivíček)

Proti mladíkom z Čiech sme mali pozitívnu bilanciu, tentokrát nás však porazili. Rozhodol ich lepší pohyb a najmä rýchle dva góly v úvode po brejkoch.

KPPB – Delta Real Šumperk 8:3 (1:3)

KB: Kontšek (Csicsay), Torok (Sivíček), Čuhár (Kontšek), Bašťovanský (Horvát), Sivíček (Horvát), Kontšek (Polomský), Torok, Torok (Sivíček)

Nováčik českej extraligy vedel bol po výhre nad ČR 19 favoritom na finále. Nám by ani výhra o 2 góly nestačila na kvalifikovanie sa do bojov o poháre. Po 15 min bolo 0:3 a zdalo sa, že je vymalované. Avšak Barabéri nevzdávajú, začala nám dobre fungovať powerplay, strelci sa rozstrielali a 2. polčas sme vyhrali kozmických 7:0!

Finále: KPPB – Tango Brno 4:6 (1:3)

KB: Čuhár (Kontšek), Horvát (Bednár), Bednár (Sivíček), Sivíček (Torok)

Kamarátske kluby na seba zvyknú naraziť, tentokrát to bolo finále. Tango malo viac z hry no do vedenia sme išli my. Škoda, že súper otočil ešte v 1. polčase. Odohrali sme dôstojné finále.

08.07.2011 20:09

6.ročník turnaja ČSP

08.07.2011 19:51

Pohár už v našich rukách

Zastúpcovia KPPB prebrali v sobotu počas noci futsalistov pohár za 2 miesto. Okrem toho nás predseda bratislavského futsal zväzu potešil aj mimoriadnym ocenením za úspešné reprezentovanie Bratislavy v zahraničí.