Sivíček (Bednár),  Polomský, Matyáš (Čuhár), Čuhár (Polomský) Matyáš (Horvát), Mlynarovič (Polomský), Sivíček, Sivíček (Bednár)

Karty:

Zostava:

Komentár:

Proti Pinerole sa vždy ide do zápasu s tým, že loptu budeme mať menej na u seba. Dôležitá je schopnosť brániť power play. Zápas sme začeli ukážkovo. Viedli sme rýchlo 2:0 a 3:1. Pineroláci však dokázali otočiť na 3:4 a tento stav svietil na ukazovateli 12 min do konca. Rýchlo sme ale otočili späť šnúrou 3 gólov. Súper to nevzdával a korilgoval na 6:5. V závere sme sa ešte 2 krát presadlili na konečných 8:5

5:2 (0:1)

Čuhár (Horvát), Mlynarovič (Čuhár), Mráz (Sivíček), Mlynarovič, Csicsay (Horvát)

Karty:

Zostava:

Horvát -  Polomský (C), Čuhár, Mlynarovič, Csicsay - Matyáš, Bednár, Bašťovanský, Sivíček - Mráz

Komentár:

V 6 bodovom zápase sme nastúpili proti Gurmánom, ktorí boli dnes 30 minút lepším a pohyblivejším mužstvom. Jazýčkom na váhach však bol výkon šamana Oliho, ktorý svojimi zákrokmi terorizoval súpera a pri power play si pripísal dve asistencie. V provom polčase sme súperovi bránu ohrozovali len sporadicky, za to Gurmáni to skúšali z každej pozície. Gól sme dostali hlavou 18 sekúnd do konca polčasu kedy Jugoš neustál hlavičkový súboj. Mlynkyho pád na snowborde na hlavu sa najpr javil ako bez dosledkov. Nebolo tomu ale tak, pretoze v 28 min vysunul súpera tak, že išiel od polky sám na branu. Oli čaroval, no na druhú dorážku už bol prikrátky. Následne začali prichdádzat naše prvé šance. Najpr Čičo šmýkačkou napálil iba do brankára a Brčov typický volej goalman súpera kryl. 8 min do konca sme spustili powerplay. Putkova lavačka prestrelila brankára a bolo 1:2. Tesne na to ten istý hráč zasekol súpera a jeho lavačku upratal do siete Mlynky. Jugošova brilatná prihrávka poza obranu vystrelila Bereuna samého na bránu, bol faulovaný, ale naštastie Brano nádherne preloboval brankára (3:2). Aj Gurmani skúsili powerplay, na rozdiel od súpera sme stáli lepšie a tak sme esšte 2 gólmi upravili celkové skóre (naprv Mlynky lavajdou z celého a následe Čičo po otočení na pivote).

13.03.2011 18:25

18. kolo KPPB - Danubit 2:1 (2:1)