Karty:

Zostava:

Horvát – Bednár, Kontšek, Mlynarovič, Csicsay –   Bašťovanský, Mráz, Sivíček (C)

Komentár:

Suverénne najslabší výkon sezóny sme zaknihovali proti súperovi, proti ktorému sme si za normálnych okolností mali pripísať 3 body. Polčas sme prehrali 0:1. V prvých sekundách 2. polčasu sme po rohu vyrovnali. Zlom nastal po rýchlych góloch na 2 a 3:1. Od toho momentu sme hrali powerl play, ale až na 1 výnimku góly padali len do našej brány. Oli obstreloval súperovi bránu,  ale presadil sa iba raz. Naši mladí hráči ešte na powerplay nemajú skúsenosti, horšie však bolo, že ani skúsení borci im dnes neboli príkladom. Najviac mrzí, že dnes sme vôbec o výsledok nezabojovali...

5:0 kontumačne

Csicsay (Polomský), Bednár (Torok), Torok (Sivíček), Sivíček (Bednár)

Karty:

Zostava:

Horvát – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Csicsay –  Bednár, Kontšek,  Torok, Sivíček - Bašťovanský

Komentár:

Počkáme si na verdikt disciplnárky, ale zápas rozhodcovia ukončili, keďže hráč č 87 z Wildboys inzultoval rozhodcu, následne im stolík polial vodou, vyhráme 5:0 kontumačne.

Do vedenia 1:0 sme išli v prvých sekundách po peknej akcii na 1 dotyk na koncil kt hlavičkou Čičo. 1. Štvorka ale vedenie neudržala a po narážačke bolo 1:1. Jugošovci nabehli na plac, Beroun pekne prihral a Jugoš nezaváhal. V ich nasledujúcom striedaní udrela dvojička Beroun Ďuri a druhý menovaný zavesil pod brvno na 3:1. Po peknej akcii Čiča s Mlynkym splálil Čičo nemožné. Do vedenia 4:1 nás ale posunul Beroun po peknej kľučke. Druhý polčas sme začali zle, Mlnyky nustál súboj 1 na 1 a Oliho pavúk sa pratal preč (4:2). V 24. min dostal za protesty najprv žltú a následne za inzultáciu červenú súper a rozhodca zápas ukončil...

8 kandských bodov si pre naše interné štatistiky zaevidujeme.

Víťaznú premiéru na tribúne mala Brčova nová lásečka tmavovláska Čadcanka

12.01.2011 13:06

150 fotiek z akcie Kapustnica 2010

Fotky si môžte prezrieť TU !

30.12.2010 17:14

Oli s Putkom súťažili, víťaz bol ale Mydlo

Posedný trening roku 2010 bol pohodový. KPP Barabéri, AK Vorvane a pár hostí si z chuti zahrali na mini turnaji 6 tímov. Po súbojoch v skupionách  turnaj vyhral nakoniec tím Mydlo, Ondro a Sajfa ked vo finále na penalty porazili Putka, Bašťa a Luba. Na 3. mieste skoničili Oli, Šimpy a Mlynky po výhre nád Jugoš, Rodo a Cibo. O piate miesto si to rozdali Mino, Cico,Ninja Koláč s  Seky, Togo a Tiket a tu usepeli druhí menovaní.

Na záver sa konal súboj v pretláčaní lanom Oli vs Putko. Oli si vybral do tímu kulťáskov Toga i Mlynkyho, ale aj hokejstu Ciba avšak Putko voli nuselské stĺpy Roda a Mydla a v pomere 2: 1 tento súboj rivalov vyhral.

Jedený hráč, ktorý vyhral aj pretláčanie aj turnaj bol postavička Mydlo.

Presun do kolkárne bol jasný, Mlynkyho príhovor dobre padol a kapustnica chutila. A ten účet, že 57 huršiek a atd...