Čuhár(Mlynarovič), Torok (Sivíček), Matyáš (Torok), Bednár (Sivíček), Čuhár (Csicsay), Torok

Čuhár ZK

Zostava:

Horvát  – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Csicsay – Bednár, Matyáš, Torok, Sivíček

Komentár:

Mali sme dobre na pamati posledný zápas proti AK 47, kde sme premrhali náskok 3:0. Napriek tomu, to zo začiatku vyzeralo, že sme sa nepoučili. Aj v tomto zápase sme si nechali vyrovnať z 2:0 na 2:2. Prvý gól dával Putko po Mlynkyho priklepnutí. Tesne na to úradovala tradičná dvojka Duri Beroun a bolo 2:0. Potom sme si vybrali slabšie chvíle. AK 47 využili prečíslenie a strelou k tyči znížili na 2:1. Gól na 2:2 bol lacný, z priameho kopu do stredu brány. Cez polčas ukludňoval hlavy coach Seky a na plac vybehli iní Barabéri. Súpera sme držali pod častým tlakom a ten vyustil v 4 góloch. GWG vsietil Labjan Miňo po Duriho akcii. Jugoš sa nechal pristaviť od Berouna gól na 4:2. Ukážkove prečislenie 3 na 2 zakončoval do prázdnej Putko. Posledný gól matchu dal Duri ked odzbrojil súpera a sólo zakončil presne.

7:5 (5:1)

Čuhár (Polomský), Sivíček (Torok), Sivíček (Torok),Torok, Mlynarovič (Polomský), Mlynarovič,(Čuhár), Torok (Mlynarovič)

Karty:

nikto

Zostava:

Šimkovič  – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Mráz – Bednár, Štefanák, Torok, Sivíček

Komentár:

Ešte 10 min do konca sme vyhrávali 5:1 resp 6:2. Potom sme však vybrali slabšiu chvílku a keď k tomu pridáme zlepšenú hru súpera, zrazu bolo 20 sekúnd do konca zápasu a na ukazovateli svietilo skóre 6:5. Hneď po zahratí sa však dvojca Mlynky a Ďuri postarala o 7. gól. Prvý gól zápasu padol v 6. min ked sa z uhla presadil Putko. Nasledne sa 3 krát osvedčila spolupráca Duri, Ondro a ušli  sme na 4:0. Kedže súper skúšal powerplay, do prázdnej dával na 5:0 Mlynky po Brčovom vypichnutí. Potom sme zaspali pri góle  na 5:1 ktroý sme dosali 20 sekúnd pred koncom polčasu. Ked davál Semic na druhý gól a na to Putko potiahal akciu, neulakomil sa a posunul Mlynkymu a bolo 6:2, vyzeralo to že je vymalované. Semic však šnúrou 3 gólov zápas zdramatizoval.

07.11.2010 19:00

6. kolo KPBB - FC Minimax "A" 5:2 (1:1)