Novinky

07.12.2010 19:53

Silvestrovský match KPPB a AKV a hostia

V utorok 28.12.2010 o 18:30 v SH Mladosť sa koná silvestrovský pohodový zápas kde si zahrajú hráči KPPB, AK Vorvanie a pozvaní hostia.

Vrcholom podujatia bude súboj v pretláčaní lanom Putkos vs Olis team, v ktorom pôjde o vela medzi 2 odvekými rivalmi zo šatne KPPB.

Nasledovať bude koncoročná pohoda pri kapustnici. Minuloročné skúsenosti z podbnej akcie naznačujú, že sa je na čo tešit...

07.12.2010 19:47

9. kolo KPPB - Čekan Mekenroff 4:2 (2:0)

Kan. bodovanie:

Čuhár (Csicsay), Torok (Sivíček), Torok (Matyáš), Torok (Bednár)

Karty:

Zostava:

Horvát  – Polomský ©, Čuhár, Mlynarovič, Csicsay – Bednár, Matyáš, Torok, Sivíček

Komentár:

Súboj proti Čekanu je zaujímavý aj tým, že sa zvykne prísť pozrieť početná enkláva ich fanúšikov, ktorí poctivo povzbudzujú celý zápas. Sme radi, že aj naši fandovia sa nedali zahanbiť a došli v slušnom počte. Na ihrisku sa hral zaujímavý duel. Po úvodných streleckých pokusoch Čekanu (nastrelili aj tyč), sme hneď prvú lepšiu akciu zakončili gólom – Putko pálil z prvej po Čičovom pristavení. Netrvalo dlho a dvojička Beroun, Ďuri sa postarala o 2 gólové vedenie. Súper sa nevzdával a stále sa snažil výsledok napraviť. V druhom polčase sa obraz hry nemenil. Tu sme si vybrali ale slabšie chvíľky. Najprv ľahšia prihrávka na zadnú tyč skončila v našej sieti po efektnej šmýkačke súpera. Následne po podobnej akcii na zadnú bolo 2:2. Náš tím je ale skúsený. Hrali sme ďalej až kým neprišli 2 momenty bomberdéra Ďuriho. Ten cca 9 minút do konca odstrelil Čekan delovkou do vinkla. Onedlho sa odcitol Ďuri sám pred brankárom, volil ešte prihrávku a súper si dal vlastenca – 4:2. Power play sme ustáli a tak preskakujeme Čekan a sme na 3. mieste.