Novinky

11.10.2009 12:02

4. kolo: KPPB - JVP Akademik "A" 12:3 (5:1)

 

Dátum: 11.10. 2009  
Čas: 9:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: JVP Akademik "A"
Výsledok: 12:3 (5:1)
Kan. bodovanie: Sivíček (Torok), Kontšek (Mráz), Mlynarovič (Mráz),  Bednár (Sivíček), Sivíček (Torok), Torok (Bednár), Torok, Čuhár (Mráz), Torok (Sivíček), Sivíček (Polomský), Bednár (Mlynarovič), Bednár (Sivíček)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Čuhár (C), Kontšek, Mlynarovič, Mráz - Polomský, Bašťovanský, Torok, Sivíček - Bednár
Komentár: 

 Coach Seky dnes vhodne prispôsobil zostavu novicovi Ďurimu. Prvá 4ka vybehla s cieľom od začiatku súpera zatlačiť. Realita bola však taká, že sme z prvej akcie súpera prehrávali. Na radu tak prišla naša druhá 4 ka a exJostáci ukázali svoju silnu stránku -1:1. Mlynkieho 4ka si následne napravila reputáciu a 2 gólmi (Mišova bomba a Mlynkyho strela z prvej) spustila únik. Jugošov prvý pobyt na placi znamenal gól na 4:1. Duri sa ešte len zastreloval, resp. servírovl spoluhráčom a tak na 5:1 dával Ondro. V druhom polčase sme súpera dorazili. Pekná akcie končili často v sieti. Duri začal vymetať pavúčiny, prvý krát v tejto sezóne sa presadil bombou Putko. Za zmieku určite stojí aj Jugošov druhý hatrick po sebe z pozície beka. Daľšie hatricky pridali Ondro a Duri.

Duri vitaj u nás. Kto ti vymyslel priezvisko? 10 minút som hladal prehlasované O na klavesnici, nenašiel som a tak si mi pokazil nedelu!!! Tep mám tristosemdesát..

 

 

03.10.2009 10:25

3. kolo KPPB - AFC Horden 5:1 (2:1)

Dátum: 3.10. 2008  
Čas: 8:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: AFC Horden
Výsledok: 5:1 (2:1)
Kan. bodovanie: Sivíček (Mlynarovič), Bednár (Petrle), Kontšek (Bašťovanský), Bednár (Sivíček), Bednár (Mlynarovič)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Čuhár (C), Bednár, Mlynaorvič, Sivíček, - Kontšek, Sedláček, Bašťovanský, Mráz
Komentár: 

 Zrejme po slabšej rozvičke, ale začali sme rozpačito. Prvé dve šance mal súper. Raz podržal Mišo a druhý krýt nás zachránila žŕď. Prebrai sme inicátívu a súpera tlačili. Paradoxne, po hrúbke Putka, dostali sme gól. Naštastie sa hned v zápätí Ondro pekne otočil na pivota a vyrovnal. GWG bol veľmmi štastný keď Jugoš z celého proloboval i brankára. V druhom polčase sme dalej tlačili. Mláda 4ka dnes umne lídroval skúsený Seky. Tása prvý krát strelecky presadila. Po Bašťovej prihrávke skóroval aktívny Mišo Kontšek. Následne si gól pýtali dve Braňove akcie na zadnej tyči, ešte asi nedozrel čas. V závere sme súpera dorazili 2 Jugošovmi gólmi, najmä ten prvý po  peknej akcii trojičky Mlynky, Ondro a Jugoš stál za to. Nedá sa však neposmenúť spolahlivý výkon golamana Miša. Za stavu 1:1 a 2:1 určite pár krát podržal po nepríjemných strelách.

28.09.2009 12:02

Bombardér Ďuri Török u nás

Na hosťovanie zo Slovana sme získali top kanoniera Ďura Töröka.

Ďuri veľa gólov v našom drese.

28.09.2009 09:39

2. kolo KPP Barabéri - TV COM Hurricanes 4:2 (2:2)

Dátum: 27. 9. 2007  
Čas: 13:50
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: TV COM Hurricanes
Výsledok: 4:2 (2:2)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Bednár), Sivíček (Bednár), Bednár (Mlynarovič), Sivíček (Mlynarovič)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Čuhár (C), Kontšek, Bednár - Mlynaorvič, Sivíček, Bašťovanský, Beňa
Komentár: 

Do dnešného zápasu sme išli s cieľom vyhrať. Hneď od úvodu sme súpera zatlačili. Prvých 5 minút to bolo viac menej bez šancí. Skóre otoril po rohu Mlynky, keď mu Jugoš pekne priťukol. Po Ondrovom oblúčiku sa Mlynky ocitol sám pred brankárom, jasle však nepadli. Následe sa blisol Jugoš parádnym sólom cez dvoch hráčov, položil si i brankára a Ondro tak už nemal problém skórovať do prázdnej. Záver polčasu sme takticky vôbec nezvládli. Namiesto poctivej defenzívy sme to zbytočne otvárali a súper z 2 brejkov vyrovnal. Druhá polka bolo podobná ako prvá, mali sme viac z hry, Hurikáni však stále hrýzli. Goalmal Mišo nás podržal, keď sa z uhla na neho valil súper a bombou chcel skórovať.  GWG si pripisuje Jugoš opäť po rohu. Kozmetická úprava prišla po parádnej akcii dvojičky Ondro Mlynky. Mláda 4ka stále čaká na gól, ale tu platí pravidlo trpezlivosť ruže prináša.

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode