Asistencie: Podhorec
           Karty: -
       Zostava: Horvát, Čuhár,Podhorec,Ondruš,Dostál, Bednár, Cibák, Mlynarovič M.(C), Čermák
    Komentár:

Konštatujeme že súper si zaslúžil vyhrať už len za predvedenú bojovnosť. V tomto zápase nebolo veľa šancí. Karpatia mala nacvičené všelijaké signály a to nás nútilo byť neustále v strehu. Po zápase sme si povedali, že v ofenzíve sme toho moc neukázali a tak sme museli prehrať. Po odvolaní goalmana sme si vytvorili jednu šancu. Nedali sme a tak sme inkasovali do prázdnej brány.

Komentár:

V tomto zápase sme prisli o 2 body po zbytočnej taktickej chybe keď 10 sekúnd do konca súper zahrával roh a Mlynkie isiel striedat. Súper to vyuzil lebo v ten moment ich bolo na ihrisku 5 na 3. Je to skoda lebo toto zaváhanie vyuzilo JUVE a odsunulo nás na 4. miesto. Herný prejav nebol zlý ale keď chceme pomýslat na medaliu musíme takéto zápasy vyhrávat.

Karty: Čuhár, Polomsky, Cibák, Čermák
       Zostava: Horvát, Čuhár, Podhorec, Bednár, Dostal, Polomsky, Sedlaček, Mlynarovič M. (C), Čermák
    Komentár:

V tomto zapase sme mohli pri troche štastia siahnut aj po 3 bodoch. Juve sme prinutili vacsinu casu branit. Ono uz byva pravidlom ze zapasy s Juve byvaju nervozne (a to nie len ked hrame proti nim my). V šatni sme si povedali ze nesmieme sa nechat vynervacit lebo to je presne to co Juve chce. Nase koncentracia na hru klesala aj s  kazdym jednym pisknutim rozhodcov. Nezvyknem komnetovat rozhodcov (maju to tazke, to viem), ale toto bol vrchol. Po zapase som sa rozpraval s 2 nezaujatymi, ktori my povedali ze ti rozhodcovaie to ako co? My sme dostali 4 zlte a vobec sme nefaulovali. Ano, ked je odpiskane tak ma hrač byt ticho ale toto sa uz nedalo. Na zaver len tolko, ze Juve dalo pekne goly, my tiez, ale strasne by ma zaujimalo kolko by to skončilo keby bol kazdy kontakt hraca s hračom odpiskany tak ak mal byt...

Touto remizou sme opat klesi o jeden stupienok. Nič to, ideme dalej!

24. kolo KPPB - Semic "B" 3:1 (1:0)

Dátum: 09.04.2005

Čas: 19:30
            Hala: Sh Jégeho
          Súper: SEMIC B
     Výsledok: 3:1 (1:0)
             Góly: Polomsky, Bednár, Dostal
    Asistencie: Ondruš 2, Polomsky
           Karty: Čuhár, Dostal
       Zostava: Horvát, Čuhár, Bednár, Dostal, Polomsky, Sedlaček, Mlynarovič M. (C), Ondruš