Zápasy 2008/2009

1. kolo KPPB - S.L.C. Olympique "A" 3:3 (1:1)

Dátum: 21. 9. 2007  
Čas: 11:10
Hala: Šh. Mladosť
Súper: S.L.C. Olympigue "A"
Výsledok: 3:3 (1:1)
Kan. bodovanie: Čuhár, Mlynarovič (Čuhár), Horvát (Matyáš)
Karty: Čuhár (ŽK)
Zostava: Horvát – Sedláček, Dostál, Bednár, Sivíček – Matyáš, Čuhár, Mlynarovič ©, Čermák
Komentár: 

Kedže sme v extralige nahrali play off, tak to bolo dlhé čakanie na súťazný zápas. Dnešný súper mal vo svojich radoch kvalitných futbalistov. Všetky góly, ktoré sme inkasovali boli po pekných kombináciách. Avšak pri každom jednom sme spravili taktické chyby v pohybe či postavení. Tri krát sme museli doťahovať jednogólové manko. Prvý gól vydrel bojovník putko, druhý a tretí už padli po našej power play. Najmä Oliho bomba do vinkla stála za to.
Súper mal jednoznačne viac z hry, ale čisté šance sme mali aj my.

2. kolo KPPB - 4 FSC "B" 3:1 (1:0)

Dátum: 27. 9. 2008  
Čas: 8:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: 4FSC "B"
Výsledok: 3:1 (1:0)
Kan. bodovanie: Matyáš (Mlynarovič), Mlynarovič (Horvát), Polomský
Karty: nikto
Zostava: Horvát – Polomský, Sedláček, Matyáš – Čermák, Mlynarovič, Sivíček, Bednár
Komentár: 

Tenktokrát berieme 3 body a to vďaka takticky vyspelému výkonu, pretože sme dokázali reagovať včase, keď súper prebral na cca 8 minút iniciatívu. V prvom polčase bol súper smerom na našu bránu neškodný. Mlynky a Ondro spálili po dve tutovky. Gól sme ale dali pretože kontru 3 na 2 rozbiehal tatko barézi Brčo, ktorý s prihrávkou na Mlynkieho počkal na tu najlepšiu možnú chvílu a Míňo tak zasúval do prázdnej. V druhej polke prišla naša slabá pasáž. Proste sme boli bezducha, akoby sme sa báli vyhrať po dlhej dobej aj súťažný zápas. Doplatili sme na to gólom na 1:1 a to sme ešte raz mali aj štastie. Prišla ale zmena štýlu, tradičné vysunutie Oliho a Mlynkie nastavil hokejku na 2:1. Do prázdnej ešte pečatil Brčo.

3. kolo KPPB - Wild Boys 2:1 (1:1)

Dátum: 4. 10. 2008  
Čas: 20:10
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: Wild Boys
Výsledok: 2:1 (1:1)
Kan. bodovanie: Čuhár, Čuhár
Karty: ŽK: Csicsay, Mlynarovič, Šimkovič
Zostava: Horvát – Bednár, Čuhár, Sedláček – Sivíček, Čermák, Mlynarovič ©, Csicsay
Komentár: 

V značne oklieštenej zostave sme odohrali vyrovnaný zápas. Tohtosezónnu premiéru si odbil laskonka Čičo. Po úvodných oťukávačkách sa typicky nasrdil Putko a v 10. min svoje sólo zakončil bombou k tyči. Wild boys vyrovnali v 15. min po klasickej 1čke z outu. Tomu ale predchádzala Ondrova tutovka po Mydlovej skvelej akcii na pivote. Pokúsili sme sa reagovať cez Oliho powerplay, no tento krát bez efektu. Jugoš hrozil strelami z dialky. Do druhej polky sme nastúpili bez rešpektu, súpera sme zatlačili, donútili sme ho k faulom. Pri prvom priamom kope sa Putko zastreloval, ale jeho druhý pokus znamenal rozlučku pre pavúka v pravom hornom kúte. Tento stav sme už udržali. Jugoš ešte smolne spálil tutovicu. Dnes si zalúžia absolutórium naši traja obrancovia Seky, Jugoš a Putko.

4. kolo KPPB - ŠK Danubit 3:2 (1:0)

Dátum: 11. 10. 2008  
Čas: 14:20
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: ŠK Danubit
Výsledok: 3:2 (1:0)
Kan. bodovanie: Polomský (Mlynarovič), Bednár (Csicsay), Bednár (Sivíček)
Karty: ŽK: Sivíček, Čuhár, Bednár
Zostava: Horvát – Polomský, Matyáš, Čuhár, Bednár, Mlynarovič (C), Csicsay, Sivíček
Komentár: 

Kedže celú tribúnu obsadili Bednárovci, tak sme zápas odohrali pred domácim publikom. Po pomalšom rozbehu naskočila na plac v 4 min. ostrieľaná dvojica Brčo a Mlynky a prvý menovaný typicky z voleja udrel. V prvom polčase už gól nepadol, obe mužstvá skončili na 5tich fauloch. Putko musel uťekať do Rakúska. Úvodných 10 min druhého polčasu patrilo nám. Po dvoch brejkových akciách, na ktorých konci bol vždy Jugoš sme unikli na 3:0. Za svoje výkony si už tie góly zaslúžil. Prvý kanadský bodík si pripísal novic Ondro. Je dobré, že už po 4tom kole môžeme povedať, že už chápe o čom sú Barabéri. Ondro bol dnes ťahúňom viacerých našich útočných výpadov. 5 minút do konca ale bolo už len 3:2 lebo súper z priameho kopu prestrelil Oliho a následne zakončovateľ Danubitu brilatne vyriešil nájazd z uhla. Opäť sme mali 5 faulov, ale počas timeoutu sme sa spamätali. Dnes musíme spomenúť aj istotu Oliho, ktorý si s bombami zo stredných vzdialeností vždy poradil.

5. kolo KPPP - FC Pohotovosť Hujeri "A" 8:0 (3:0)

Dátum: 18. 10. 2008  
Čas: 10:50
Hala: Šh. Mladosť
Súper: FC Pohotovosť Hujeri "A"
Výsledok: 8:0 (3:0)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Polomský), Bednár (Horvát), Čermák (Polomský), Sedláček (Bednár), Sivíček (Polomský), Bednár (Maytáš), Mlynarovič (Bednár), Bednár (Mlynarovič)
Karty: nikto
Zostava: Horvát – Sedláček, Čuhár, Polomský, Matyáš, Bednár, Mlynarovič ©, Čermák, Sivíček
Komentár: 

Po úvodných šanciach na oboch stranách padol prvý gól až v 14 min. Mlynky sa pekne otočil na pivote a lavajdou zasunul. Tento gól musel potešiť najmä Jugoša lebo odvtedy Mlynkyho volá „círio“. Chvíľu na to prebral Jugoš loptu na vlastnej polke a svoje sólo zakončil vinklom ako lusk. Tesne pred prestávkou si typicky na stred naviedol loptu Mydlo a bombou dával na 3:0. Tomu ale predchádzala žrď našej brány, takže šťastíčko...Olimu sme boli vďačný za polčasovú 0 na našom konte. Putko opäť utekal riešiť Rakúsko. Druhá polka bola o niečom inom, súpera sme pred Oliho takmer nepustili a tak si náš goalman pripísal prvý shut out sezóny. Kvalitne sme riešili prečíslenia a padalo nám to tam. Najprv Ondro vypichol loptu pre Jugoša a ten servíroval na tácke pre Sekyho. Povzbudený Seky potom dvakrát pohrozil. Jeho prvá bomba bola nebezpečná a druhú ranu sme povýšili na projektyl i keď v sieti neskončili. Najviac nás potešil piaty gól pretože sa do šibenice trafil Ondro a otvoril si tak strelecký účet u Barabérov. Posledné tri góly padali vždy po parádnych prihrávkach.

6. kolo KPPB - FC Emetrikve 3:3 (1:1)

 

Dátum: 26. 10. 2008  
Čas: 14:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: FC Emetrikve
Výsledok: 3:3 (1:1)
Kan. bodovanie: Horvát (Mlynarovič), Sivíček (Horvát), Čermák (Horvát)
Karty: nikto
Zostava: Krajč – Sedláček, Čuhár, Horvát – Mlynarovič ©, Čermák, Sivíček
Komentár: 

Kvôli hraciemu termínu sme museli povolať do brány pražáka Maja a Oliho sme posunuli do pola. Začiatok bol ako zo zlej knihy. Mydlo nepochopitelne vysunul súperovho hráča a ten sa z oči voči Majovi nemýlil. Väčšinu času sme strávili na súperovej polke no bez efektu. Putko a Ondro iba obstrelovali bránu. V 15. min si Oli narazil o Mlynkyho a následne sa preklučkoval až pred brankára a parádne skóroval. 30 sekúnd pred koncom polčasu Mydlo pekne hladal Mlynkyho na zadnej, ten sa k tomu však postavil zle a tak loptu nedočiahol. Takmer idetická situácia sa odohrale v úvode druhej polky s tým, že Mlynky na miesto prázdnej brány trafil iba bočnú sieť. V 25. min Ondro zaspal pri súperovom aute a ten pohodlne skóroval. To isté sa stalo pár minút na to Mydlovi a bolo tak 1:3. Do brány šiel Oli a spustili sme power play, ktorá priniesla 2 pekné góly Ondra a Mydla po Oliho prihrávkach.

 

7. kolo KPPB - IMPA Ružinov 0:3 (0:1)

Dátum: 15. 11. 2008  
Čas: 8:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: IMPA Ružinov
Výsledok: 0:3 (0:1)
Kan. bodovanie:  
Karty: nikto
Zostava: Šimkovič - Sedláček, Matyáš, Bednár, Csicsay - Polomský, Čuhár, Mlynarovič (C), Čermák
Komentár: 

Nastúpili sme v relatívne silnej zostave, to však na body nestačí. Počas celého zápasu sme hrali na jednu bránu. Gól nám dnes nebolo súdené streliť. Kazili sme finálnu prihrávku alebo nás zastavil dobre brániaci súper. Dvakrát sme mali aj smolu, keď súpera zachranilo brvno. Smola vyvrcholila pri šanciach Jugoša a Čiča. Prvé dva góly sme dostali po kolmých prihrávkach za obranu. 7 minút do konca sme skúsili power play, ktorá znamela 3ti gól z celého do našej opustenej brány.

8. kolo KPPB - Maxima 8:5 (3:3)

Dátum: 23. 11. 2008  
Čas: 10:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Maxima
Výsledok: 8:5 (3:3)
Kan. bodovanie: Horvát (Čuhár), Csicsay (Čuhár), Mlynarovič (Čuhár), Čuhár, Mlynarovič (Bednár), Mlynarovič (Dostál), Mlynarovič (Csicsay) Mlynarovič (?)
Karty: Čuhár (ŽK)
Zostava: Horvát - Čuhár, Sedláček, Dostál - Bednár, Čermák, Mlynarovič (C), Csicsay
Komentár: 

Úvod ako z horora. Najprv Čičo pečiatkoval tyč a v 12 min sme prehrávali 0:3 po presných a prudkých strelách. Museli sme začať powerplay a súper to nezvládal brániť. Prvý gol dal bombou Oli, keď Čičo pekne clonil. v zápätí Putko našiel na zadnej Čiča a ten sa strelecky prebudil. Na 3:3 dal so šťastím Mlynkie keď sa od jeho ksichtu lopta odrazila za čiaru. Druhý polčas sme ešta raz pustili Maximu do vedenia ale nie na dlho pretože Putko sa opäť nasrdil a rozšróboval všetko čo mu stálo v ceste. Následná Mlynkieho 4 gólová šnúra súpera úplne dorazila. Padalo mu to tam lavou i pravou. Čičo, Jugoš a Pepe mu to pekne servírovali. Jugoš, Mlydlo a aj Mlynkie ešte pár kusov spálili. Sme radi za 3 body lebo vyzeralo to s nami zle...

9. kolo KPPB - Jost 2004 4:5 (2:3)

Dátum: 29. 11. 2008  
Čas: 16:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Jost 2004
Výsledok: 4:5 (2:3)
Kan. bodovanie: Bednár (Dostál), Csicsay (Mlynarovič), Čermák, Mlynarovič (Polomský)
Karty: Polomský (ŽK), Čuhár (ČK)
Zostava: Šimkovič - Polomský, Čuhár, Dostál - Bednár, Čermák, Mlynarovič (C), Csicsay
Komentár: 

Tento krát sme zvladli úvod zápasu, ale to bol jediný poýitívny moment. Po pekných akciách s koncovkami Jugoša a Čiča sme viedli 2:0. Od toho momentu prevzal zápas do rúk Jost. Mali sme problém brániť ich rýchlych útočníkov, najmä Duriho Toroka. Ešte do polčasu sme prehrávali 2:3. Absolutne netaktické správanie sa Barabérov. V druhom polčase Jost bušil, Šimek nás držal nad vodou. Jost mal veľa šancí, ale štastne sme vyrovnali Mydlom. Tento stav dlho nevydržal lebo skoro bolo 3:5. Začali sme powerplay, ktorá gól nepriniesla. Putko ešte zachytil loptu mimo bránkoviska a videl tak červenú kartu. Predtým ešte Mlynky po Brčovej prihrávke premenil gólovku 1 na 1 a korigoval tak na konečných 4:5. 20 sekúnd do konca mal Jost štastie lebo Mlynkyho lavajda lízla tyč. Ten bod sme si však vzhľadom na priebeh nezaslúžili.

10. kolo KPPB - AK 47 "A" 4:3 (2:2)

Dátum: 12. 12. 2008  
Čas: 19:10
Hala: Šh. Mladosť
Súper: AK 47 A
Výsledok: 4:3 (2:2)
Kan. bodovanie: Ciscsay (Polomský), Čermák (Čuhár), Mlynarovič (Čermák), Mlynarovič (Csicsay)
Karty: Ciscsay (ŽK), Čuhár (ŽK)
Zostava: Šimkovič - Polomský, Matyáš, Sedláček, Čuhár - Mlynarovič (C), Csicsay, Čermák
Komentár: 

Pištolníci z AK 47 sú jedno z mála mužstiev v 2 Sl. lige, ktoré používa počas hry nacvičené futsalové prvky. Práve preto sa nám skúsenosti z extraligy dnes hodili. Dramatický zápas sme začali bravúrne a po dvoch podobných akciách sa presadili obaja naši pivoti Čičo a Mydlo. Škoda, že sa Putkove dve akcie z prava neskončili gólmi, bolo by po zápase. Dve individuálne chyby (skazená lahká prihrávka z obrany a vypustenie nabiehajúceho hráča) nás stáli vyrovnanie na 2:2. Cez polčas aj cez timeout sme si povedali, že vyhráme, keď budeme trpezliví lebo húževnatý súper sa tlačil dopredu za každu cenu. Moc šancí si ale nevytvorili a keď už tak ich kryl spolahlivý Šimpy. Na ten správny moment sme si aj skutočne počkali keď sa Mlynky 3:37 do konca "odbavil" na "hadici" pravajdou cez jasle. Tomu ešte predchádzala tyč po Mlynkyho lavajde. Minútu a pol do konca sme po 6tom faule museli čeliť 10ine, ktorú súper k tyči premenil. Následne sa však tešil z gólu aj pomocou nešportového gesta, za čo vidil druhú žltú a tak sme dostali šancu hrať presilovku. Také skúsené mužstvo ju proste musí využiť a tak sa aj stalo. Mlynkie po trme vrme zasúval do prázdnej brány 30 sekúnd pred koncom.

11. kolo KPPB - Minimax "A" 3:4 (0:2)

Dátum: 17. 1. 2009  
Čas: 10:50
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: FC Minimax "A"
Výsledok: 3:4 (0:2)
Kan. bodovanie: Sivíček (Horvát), Sivíček (Mlynarovič), Polomský (Horvát)
Karty: Horvát (ŽK)
Zostava: Šimkovič - Horvát - Polomský, Sedláček, Matyáš - Mlynarovič (C), Sivíček, Čermák
Komentár: 

Hneď po zápase sa majitelia oboch klubov zhodli, že na úvod roka to bol dobrý zápas. Minimax mal misky váh od prvého gólu naklonené na svoju stranu. Už v 5 min. bolo 0:1 po strele z uhla k tyči. Gól na 0:2 padol po ukážkovej akcii Minimaxu na jeden dotyk. Následne Mlynkie spálil svoju prvú tutovku dňa sám pred goalmanom. 4 min pred koncom prvej polky sme nasadili uzdraveného Oliho a spustili sme našu powerplay. Tá priniesla tutovku číslo dva na konte Mlynkieho keď hlavou prehodil prázdnu bránu. 4 sekundy do konča polčasu Mlynkie s citom tečoval, ale trafil len brankára. V druhom polčase sme naďalej búšili s Olim hore, ale gól dal Minimax. Dve šance Mydla ostali bez efektu. Konečne sa nám podarilo skórovať Ondrom. Potom Minimax udrel na 1:4 a o tomto góle si dovolíme tvrdiť, že to bola pastva pre futsalové oči. Ondro ale opäť udrel keď v zápätí dorazil Mlynkieho strelu. A potom ako brčo bombou do vinkle znížil na 3:4, začali sme opäť veriť. V hre nás držal Oli, ktorý chytil tri čisté kontry súpera. Mlynkie sa 5 min do konca valil sám na bránu, chcel hrať jasle, ale opäť iba trafil stojaceho brankára. No keďže aj Mlymkieho 5ta tutovka lavajdou skončila tesne vedľa tyči, ostávame bez bodu.

   

12. kolo KPPB - FK Jozef Tiso 8:4 (4:3)

Dátum: 24. 1. 2009  
Čas: 20:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: FK Jozef Tiso
Výsledok: 8:4 (4:3)
Kan. bod.: Mlynarovič (Čermák), Horvát, Sivíček, Čuhár (Čermák), Horvát (Polomský), Čermák (Polomský), Čuhár, Mlynarovič
Karty: Čuhár (ŽK)
Zostava: Horvát – Čuhár, Polomský, Dostál, Matyáš – Mlynarovič ©, Čermák, Sivíček, Čuhár
Komentár: 

Zápas bohatý na góly otvoril v 7 min lavajdou k tyči Mlynky po Mydlovom priťuknutí. Tisovci prišli bez brankára a tak hrali celý zápas powerplay. Veľmi ľahko otočili na 1:3 a tak sme brali timeout. Od toho momentu začal kraľovať Oli a jeho lavačka. Na 2:3 sa prekľučkoval až do brány, čo muselo dvíhať divákov. Dnes bravúrne hrajúci Ondro prestrelil celé ihrisko a do prázdmej vyrovnal na 3:3. Polčas sme nakoniec vyhrali lebo Mydlove druhé prťuknutie zúžitkoval Putko. Začiatkom druhej polky Tiso vyrovnal ale odvtedy sme dávali góly už len my. GWG dal vysunutý Oli bombou do vinkla, čo nám pripomenulo jeho extraligový gól Popradu. Konečne sa trelecky presadil aj Mydlo a jeho typické navedenie si lopty na stred skončili pri tyči. Výsledok už iba prikrášlili gólmi do prázdnej Putko a Mlynky. Zásadný rozdiel bol v brankároch a v ich hre nohou.

13. kolo KPPB - LMH Team 12:8 (6:2)

Dátum: 1. 2. 2009  
Čas: 15:20
Hala: Šh. Mladosť
Súper: LMH Team
Výsledok: 12:8 (6:2)
Kan. bod.: Sivíček (Bednár), Mlynarovič (Matyáš), Csicsay (Matyáš), Mlynarovič (Csicsay), Bednár (Matyáš), Polomský, Sivíček (Mlynarovič), Sivíček (Hupka), Csicsay (Mlynarovič), Csicsay (Polomský), Sivíček (Mlynarovič), Sivíček (Polomský)
Karty: Cicsay (ŽK), Polomský (ŽK)
Zostava: Horvát (Hupka) – Polomský, Matyáš, Sedláček – Bednár, Sivíček, Mlynarovič ©, Csicsay
Komentár: 

Proti najslabšiemu tímu súťaže sme si pripísali povinné 3 body. Totálna nekoncetrácia v závere spôsobila 3 po sebe strelené góly v našej sieti. Novic v našom drese Peťo Hupka si zachytal 15 minút a presným výhodom si pripísal prvý bod. 5 gólov dal strelecky disponovaný Ondro, hatrick zaknihoval Čičo. Za zmienku ešte stojí surová a zákerná hra súperovho hráča č. 5 ktorý postupne likvidoval Jugoša, Čiča i Ondra. Červenú kartu sme dostali ale dosatli mi za nešportové správanie.

14. kolo KPPB - Relax 8:0 (5:0)

Dátum: 8. 2. 2009  
Čas: 17:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Relax
Výsledok: 8:0 (5:0)
Kan. bod.: Čuhár (Csicsay), Sivíček (Matyáš), Mlynarovič (Matyáš), Mlynarovič, Sivíček (Csicsay), Sivíček (Polomský), Mlynarovič (Csiscay), Mlynarovič (Csicsay)
Karty: nikto
Zostava: Šimkovič – Polomský, Čuhár, Horvát, Matyáš – Sivíček, Mlynarovič ©, Csicsay
Komentár: 

Relax nás v podstate nepreveril. V polovičnom tempte sme 8 krát skórovali. Zopár striel na našu bránu kryl pozorný Šimpy. Prvé dva góly boli podobné, po narážačke. Tretí gól dostal Mlynky na tácke od Míňa. Polčas zatváral Mlynky gólom z celého ihriska, keď súper skúsil powerplay. Potom sa opät dostal k slovu v streleckej forme hrajúci Ondro. Jeho tretí dnešný gól bol parádny, keď sa prekľučkoval cez 3 hráčov. Účet zatvoril dvoma lavačkami Mlynkie po precíznych prihrávkach od Čiča.

 

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode