nikto

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Ondruš, Bednár, Dostál

Komentár:

Zápas ako remeň v ktorom si Baraberi vyslúžili prezývku 9 statočných. Napriek tomu, že nám vôbec nešla hra sme to vybojovali. Do zostavy sa vrátili Jugoš a Pepe a obaja prispeli k výhre veľkou mierou. Jugoš a Mlynky hrali dokonca s chrípkou. V 9 min.otvoril skóre práve Jugoš po Pepeho fantastickej akcii. Tesne pred koncom prvej polky však Pineroláci vyrovnali strelou spoza hráča. V druhej polke mal súper viac z hry, my sme hrali kŕčovito. Trest prišiel v 30 min. Po strate lopty a peknej indivindi akcii bolo 1:2. Opať však zabrala prvá 4ka. Pepe asistoval a Jugoš krížnou strelou vyrovnal. Všetko nasvedčovalo tomu že zápas skončí deľbou bodou. My sme však 30 sekúnd do konca rozohrávali aut na vlastnej polke. Akciu sme rozohrali geniálne. Pepe si perfektne zbehol ku kraju, dostal skvelú prihrávku, ktorú z prvej naservíroval Brčovi (sa tam zjavil ako blesk) a ten 19 sekúnd do konca rozhodol. Pinerola to skúsila bez bránkára ale neuspešne. Naopak,  najlepší hráč zápasu Pepe ešte okorenil svoj výkon gólom hlavou po Oliho rozohratí rukou.

17. kolo KPPB - Likra 6:2 (2:1)

Dátum: 21. 1. 2006
Čas: 8:00
Súper: Likra
Výsledok: 6:2 (2:1)

Mlynarovič (Matyáš), Matyáš (Polomský), Polomský, Čuhár, Matyáš (Dostál), Matyáš (Čuhár)

Karty:

Sedláček (ŽK), Čuhár (ŽK), Mlynarovič (ČK)

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Čermák - Čuhár, Sedláček, Dostál

Komentár:

Proti súperovi z hornej polovice tabuľky sme odohrali jeden z lepších zápasov. Všetci podali ozaj disciplinovaný výkon. Začalo sa z oboch strán opatrne. Potom naskočil v 4 minúte Mlynky a po Míňovej spätnej prihrávke bolo 1:0. Súper však vyrovnal. Následne prišla pekná výmena po osi Brčo-Mlynky-Brčo a Míňo skóroval (2:1). V 14. min sme zahrávali priamy kop, Mlynky stratil, pokúsil sa dobenúť od polky sa valiaceho súpera priamo na  samotného Olivera. Šmýkačkou chcel trafiť loptu, trafil však nohu súpera a porúčal sa pod sprchu. Presilovku sme bránili skvele. Druhý polčas sme odohrali veľmi kvalitne. Bránili sme svoje pásmo a brejkami hrozili. Mydlova pecka skončili tesne vedľa, ale Brčova predskakovačka a strela bodlom už ovocie priniesla (3:1). Mimichodom už druhý GWG po sebe! Likra daľej skúšala štastie a podarilo sa im znížiť (3:2). Potom zaúradolval Putko a jemu typickú akciu zakončil lavajdou k tyči (4:2). Míňo ešte po brejkoch 2 krát upravil skóre a tak sme zaslúžene vyhrali.

18. kolo KPPB - ŠK Danubit "A" 7:5 (4:1)

Dátum: 28. 1. 2006
Čas: 11:00
Súper: ŠK Danubit "A"
Výsledok: 7:5 (4:1)

Bednár (Polomský), Bednár (Polomský), Dostál (Polomský), Matyáš (Dostál), Čermák (Bednár), Čermák (Polomský), Dostál

Karty:

Cibák (ŽK)

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Bednár, Čermák - Sedláček, Dostál (C), Cibák

Komentár:

V prvej časti ligy nás práve Danubit porazil ako prvý a tak sme mali o motiváciu postarané. Bez potrestaného Mlynkyho a lyžiara Putka sme na súpera vyleteli s tým, že naše zaváhanie sa opakovať nebude. Vtedy sme totiž viedli 4:1 a prehrali sme 5:6. Dnes sa takmer stalo to isté. 30 minút sme kralovali na ihrisku. Skóre otvoril v 4. min Jugoš po peknom uvoľnení. Súper síce po našej chybnej rozohrávke vyrovnal, ale v rozpätí 5 minút bolo 4:1. Tlak bol veľký, šance sme ale premrhali. Súper mierne hrozil z brejkov. V druhom polčase dvakrát zasúval Mydlo po skvelých akciách Pepeho a Brča. To už by nik nečakal, že za stavu 6:1 a 9 minút do konca pôjde Danubit do vesty. Hneď prvá akcia znamenala gól na 2:6. Sedem minút do konca to bolo 4:6 a súper ďalej búšil. Našťastie Pepe z celého upravil na 7:4. Potom ešte raz korigovali, ale vzápätí sa Jugoš valil sám na prázdnu bránu po Hattrick, no súper ho skopol a uvidel červenú. V presilovke 30 sekúnd do konca sme už len takticky ťukali.

19. kolo KPPB - Jost 11:5 (5:1)

Dátum: 4. 2. 2006
Čas: 16:30
Súper: Jost 04
Výsledok: 11:5 (5:1)

6. minútaMlynarovič (Cibák), 15.Bednár (Čuhár), 17.Cibák (Polomský), 18.Matyáš (Cibák), 20.Čuhár (Mlynarovič), 23.Bednár (Polomský), 24.Čuhár, 29.Dostál, 36.Dostál (10m. kop), 37.Bednár (Matyáš), 40.Mlynarovič (Matyáš)

Karty:

Čuhár (2xŽK, ČK)

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič (C), Cibák - Sedláček, Čuhár, Dostál, Bednár - Dostál st.

Komentár:

Jost nás v tejto sezóne porazil 3:2 a tak sme sa na odvetu tešili. Zápas slávnostne rozohral pán Dostál st. s dresom 55, kedže práve v sobotu oslávil náš bývalý coach 55te narodeniny (gratulujeme). Po úvodných oťukávačkách naskočila druhá štvorka a Mlynky po Cibovom pristavení zasunul brankárovi vedľa nohy. Potom sa hralo v podstate bez šancí a v 13. min udrel Jost strelou do vinkla. Následne Putko napriahol z priameho kopu a Jugoš dobre nastavil hokejku a jeho teč skončil v bráne. Opäť sme striedali, dali ďalšie dva góly po pekných akciách (Cibo krížna strela a Míňo po vyšachovaní do prázdnej). V posledných sekundách prvého polčasu skóroval Putko opäť z priameho kopu. Druhý polčas sme začali inkasovným gólom z voleja po rohu.  V 23. min skóroval Jugoš do prázdnej po asi najkrajšej akcii zápasu. Hneď nato vlnil sieť Putko a zas s priameho kopu. Potom prišli krušné chvíle. Dovtedy jeden z naj hráčov na ihrisku Putko dostal druhú žltú a porúčal sa. Oslabovku sme neustáli ale inkasovaný gól platiť nemal, lebo bránkár Oli dostal pecku do tváre, ležiac mával rukami, čo sudí posúdil akože javil záujem o hru, a dorážku asi z 9 metrov teda chytiť nemohol. Kedže Putko už na placi nebol tak tentokrát trafil z priameho kopu Pepe. Následne rozohrával dve 10ny no premenil "len" jednu. Keď Jugoš upravil na 10:5, prišiel čas oslávenca. Ten odohral skvelé dve minúty a Mlykieho gól pätičkou znamenal plusku pre hráča s 55kou na drese.

20. kolo KPPB - Semic "B" 7:0 (5:0)

Dátum: 12. 2. 2006
Čas: 8:00
Súper: Semic "B"
Výsledok: 7:0 (5:0)

Matyáš (Cibák), Mlynarovič (Dostál), Bednár (Matyáš), Cibák (Mlynarovič),  Mlynarovič (Matyáš), Matyáš (Bednár), Cibák (Dostál)

Karty:

nikto

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič (C), Cibák - Dostál, Bednár

Komentár:

.....a Oli, že no nebol Putko tak jasné, že shootout...
Nastúpili sme v oklieštenej zostave, iba 6 plus 1. Pred prvým striedaním sme už viedli 1:0, keď si Míňo nabehol na roh. Potom Mlynkieho vysunul Pepe a po presnom zakončení bolo 2:0. Mlynkie však dnes nemal svoj deň. V rozpätí 5 minút spálil 4 čisté tutovky. Náš tlak bol drvivý a vyústil Jugošovim gólom. Na 4:0 upravil Cibo, keď sa po rohu pekne uvoľnil. Mlynkie predsa zasunul po skvelej akcii Brča a Míňa. V podstate sme rozhodli v prvom polčase. Súper mal v jeho závere jednu šancu (po našej strate lopty), ale Oli prečíslenie ustál. V druhom polčase sme v podstate Semic nepustili k zakončeniu a keď áno tak Oli v pohode kryl. Cibo s Míňom pridali po góle a bolo hotovo. Konštatujeme, že mladí, talentovaní chlapci zo Semicu dostali lekciu tak ako sa od starých harcovníkov patrí.

21. kolo KPPB - Relax 6:0 (2:0)

Dátum: 18. 2. 2006
Čas: 17:00
Súper: Relax
Výsledok: 6:0 (2:0)

Polomský (Mlynarovič), Cibák, Sedláček (Cibák), Polomský (Dostál), Matyáš (Čermák), Mlynarovič (Polomský)

Karty:

nikto

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič (C), Cibák - Sedláček, Dostál, Čermák

Komentár:

Veľmi sme chceli mať toto povinné víťaztvo za sebou. S posledným sa hrá zle lebo sa musí. Dlho sme sa trápili. Prvý gól sme dali v 9 min. po osi Oli – Cibo – Mlynkie – Brčo (Mlynkie už skoro pálil na kríž ale Brčo si zakričal a tak dával do prázdnej). Tesne na to Cibo obral o loptu posledného hráča Relaxu sám skóroval. Do polčasu ale Relax ešte hrýzol. V druhom polčase sme už boli kludnejší. Maťo zaknihoval svoj premieróvý gól v sezóne. Potom sa valili dvaja na jedného Brčo a Pepe a so štastím skórovali. Po Mlynkieho vysunutí išiel Mydlo sám, jeho strelu ale musel doklepávať Míňo. V závere už iba Mlynkie využil po Brčovom rýchlo rozohratom priamom kope to, že goalman je vonku a dával tak do prázdnej.

22. kolo KPPB - Slovmatic FOFO "B" 3:5 (0:3)

Dátum: 26. 2. 2006
Čas: 18:20
Súper: Slovmatic FOFO "B"
Výsledok: 3:5 (0:3)

Mlynarovič (Dostál), Mlynarovič (Bednár), Mlynarovič (Dostál)