Zápasy 2005/2006

1. kolo KPPB - Across Pinerola "B" 7:0 (4:0)

Dátum: 17.09.2005    
              Čas: 9:30
            Hala: ŠH. BCT
          Súper: Across Pinerola "B"
     Výsledok: 7:0 (4:0)
             Góly: Dostál 2, Mlynarovič M. 2, Polomský, Čermák, Vlastný gól
    Asistencie: Bednár 2, Čermák, Polomsky ,Sedláček, Horváth
           Karty: Nikto
       Zostava: Horváth - Polomský, Podhorec, Bednár, Cibák - Dostál, Sedláček, Mlynarovič M. (C), Čermák
    Komentár:  Pinerola mala počas zápasu k dispozícií 5 hráčov. My sme zápas zvládli veľmi dobre. Pomerne rýchlo sme rozhodli. Skvelý vstup do sezóny!

2. kolo KPPB - Likra Slovakia 5:4 (2:2)

Dátum: 25.9.2005                                           
Čas: 08:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Likra Slovakia
Výsledok: 5:4 (2:2) 
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Čermák), Čermák (Matyáš), Cibák (Matyáš), Čermák (Čuhár), Mlynarovič (Ondruš)
Karty: Nikto
Zostava: Horvát - Matyáš, Ondruš, Mlynarovič (C), Čermák - Sedláček, Čuhár, Bednár (od 15.min Podhorec), Cibák                       
Komentár:  V zápase sme vyhrávali 1:0 a 2:1. Súper však otočil na 3:2 v ich prospech. Nepoložili sme sa a hrali sme ďalej čo sme si povedalili. Cibov gól bol exportný. Ako tím sme hrali zodpovedne.

3. kolo KPPB - SK Danubit 5:6 (2:2)

Dátum: 1.10.2005                                       

 

 

Čas: 08:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: ŠK Danubit
Výsledok: 5:6 (2:2)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Ondruš), Matyáš (Mlynarovič), Čuhár(Dostál), Mlynarovič (Ondruš), Mlynarovič (Čermák)
Karty: Ondruš(ŽK)
Zostava: Horvát - Ondruš, Matyáš, Čuhár - Dostál, Mlynarovič M. (C), Čermák
Komentár: 

Tento zápas sme jednoznačne nezvládli. Výhrávali sme 4:1 a nič nenasvedčovalo tomu, že stratíme čo len bod. Súper v rozpätí 10 min. otočil na 4:6. O zvrat sme sa pokúsili s Oliverom v poli. Náš tlak však priniesol iba zníženie na 5:6. Vytúžený gól na 6:6 sme síce vsietili, ale ževraj až po skončení hracieho času. Sme presvedčení, že lopta prekročila čiaru ešte počas znejúceho klaksónu. Rozhodcovia tvrdili, že klaksón sa spustí až keď je na svetelnej tabuli čas 0:00. Je však zbytočné nad tým polemizovať, zápas sme mali rozhodnúť už skôr, šance sme nato určite mali.

Na záver: V nedeľu o 8:00 mi prišla táto smska od Ciba: "Mlynky sorry, práve opúšťam Mladosť. Myslel som si, že sa hrá v nedeľu."

4. kolo KPPB - Jost 2:3 (0:1)

Dátum: 7.10.2005  
Čas: 18:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Jost
Výsledok: 2:3 (0:1)
Kan. bodovanie:   Dostál, Mlynarovič (Cibák)
Karty: nikto
Zostava:

Horvát - Čuhár, Ondruš, Bednár, Cibák - Dostál, Podhorec, Mlynarovič M. (C), Čermák

Komentár: 

Prehrali sme druhý zápas po sebe. Vôbec sa nám nedarí hra dopredu. Sme zbrklí. Súper v podstate ešte zopár šancí nepremenil. V tomto zápase sme si nezaslúžili ani bod. Už druhý krát po sebe sme takmer dali gól v poslednej sekunde. Nevieme posúdiť, či Mlynkyho hlavička skončila za čiarou. Rozhodca však povedal nie, a tak sme opäť prehrali.

5. kolo KPPB - Kappa Team "A" 8:1 (2:1)

Dátum: 15.10.2005  
Čas: 18:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Kappa Team "A"
Výsledok: 8:1 (2:1)
Kan. bodovanie: Cibák (Mlynarovič), Ondruš (Matyáš), Mlynarovič (Ondruš), Matyáš (Čermák), Mlynarovič (Matyáš), Bednár (Čermák), Bednár (9m), Bednár (Horvát)
Karty: Mlynarovič (ŽK), Bednár (ŽK), Dostál (ŽK)
Zostava:

Horvát - Dostál, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Ondruš, Bednár, Čermák

Komentár: 

...tie predošlé dva zbabrané zápasy si už musel niekto odniesť. Napriek kozmickému výsledku nám bola Kappa dve tretiny zápasu vyrovnaným súperom. Začali sme Cibovým gólom (opäť exportný volej). Súper ešte vyrovnal a následne nepremenil 9 metrový kop. Dve sekundy do konca polčasu sa nam podarilo dať gól. Súper na začiatku druhého polčasu kládol odpor. Potom sme však strelili zopár pekných gólov a súper sa rozsypal. Nastrelili sme 5 tyčiek (Béďo 2, Mlynky 3). Mlynky zahodil devinu, tú druhú však Béďo bezpečne premenil. Na záver už z toho bola exibícia, ktorá určite potešila našich verných fanúšikov na tribúne.

 

6. kolo KPPB - Relax 3:1 (2:0)

Dátum: 22.10.2005  
Čas: 8:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Relax
Výsledok: 3:1 (2:0)
Kan. bodovanie: Mlynarovič, Mlynarovič (Cibák), Bednár (Matyáš)
Karty: Nikto
Zostava:

Horvát - Ondruš, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Dostál, Bednár, Čermák

Komentár: 

V tomto zápase bolo od 1. minúty jasné, kto má navrch. Výsledok 3:1 úplne neodráža realitu. Už polčas mal byť 5:0. Šancí bolo dosť. V 15 min konečne zahrmelo. Posledný hráč Relaxu sa s loptou toľko zahrával, až mu ju Mlynkie vypichol a nájazd na brankára bezpečne premenil. Barabéri stále kraľovali, ale ten ukludňujúci gól nepadal. Až po Cibovej príhrávke, ktorej sa Foter umne uhol a prenechal tak loptu Mlynkiemu a ten z prvej dobre trafil. Potom sa ešte presadil aj Jugoš keď pekne obhodil brankára. Súper ešte korigoval. Ich hra bez brankára už gól nepriniesla. Naopak, takmer sa do streleckých štatisík zapísal aj náš goalman Oli. Jeho dva pokusy skončili vedľa.

7. kolo KPPB - Slovmatic FOFO "B" 1:5 (0:1)

Dátum: 30.10.2005  
Čas: 9:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Slovmatic FOFO "B"
Výsledok: 1:5 (0:1)
Kan. bodovanie: Polomský (Cibák)
Karty: Čuhár (ŽK)
Zostava:

Horvát - Ondruš, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Polomský, Bednár, Dostál

Komentár: 

Športovo priznávame, že kvalita bola na súperovej strane. Napriek tomu, boli aj časti zápasu kedy sme nehrali druhé husle. Nezvládli sme hlavne vstup do 2. polčasu, keď sme v krátkom časovom intervale inkasovali dva góly. Napriek nepriaznivému stavu 0:3 sme skúšali šťastie naďalej. Podarilo sa nám súpera zatlačiť. Pričom sme zahodili 6m. kop, nepremenili dobre rozohratý priamy kop a ani dve tutovky Mlynkieho a Béďa sa neskončili gólom. Napokon sa Brčovi podarilo znížiť. Následná hra bez brankára priniesla akurát 2 góly do našej siete. Na dnešného súpera sme síce nemali, škoda že sa nám ale nepodarilo uhrať krajší výsledok.

8. kolo KPPB - Minimax "A" 1:6 (1:4)

Dátum: 5.11.2005  
Čas: 19:15
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Minimax "A"
Výsledok: 1:6 (1:4)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Cibák)
Karty: Bednár (ŽK)
Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Dostál, Bednár, Čermák

Komentár: 

Kým Minimax “nezmizne” do extraligy, tak Baraberi budú fasovať… Naše predzápasové ambície sa začali rozplývať už v 3. minute keď Putko stratil ako posledný loptu a súper trestal. Hneď sme nasadali druhú štvorku, ale nepomohlo – 0:2. Potom prišiel daľší zlomový moment. Mlynky kopol katastrofálne 6ku a v následnej presilovke 4 na 3 (super úmyselne zabránil gólu rokou) sme inkasovali do prázdnej brány, keďže brankár Oli bol hore(0:3).  Napriek tomu sme to nevzdávali, super sem tam musel iba odkopnúť, ale opäť sme inkasovali my. V druhom polčase sme ďalej hrali dopredu, ale Minimax umnou hrou kraloval. Koľko krát sa dostali z pod tlaku perfektnou kombináciou až k zakončeniu. Napriek daľšej prehre s Minimaxom si nemyslíme že majú lepších futbalistov (ale ani horších!), no takú sálovku ako hrajú oni v našej lige nehrá nikto.

9. kolo KPPB - 1.FC Zemáci 3:1 (0:1)

Dátum: 12.11.2005  
Čas: 9:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: 1. FC Zemáci
Výsledok: 3:1 (0:1)
Kan. bodovanie: Bednár (Ondruš), Bednár (Ondruš), Čuhár
Karty: Ondruš (ŽK)
Zostava:

Horvát - Čuhár, Sedláček, Bednár, Ondruš - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák

Komentár: 

Pred zápasom sme si povedali, že berieme iba víťazstvo, hoci len o gól. Vedeli sme, že po dvoch prehrách si to budeme musieť oddrieť. Zabral celý kolektív, vinikali Putko a Jugoš, ostatní sa pridali. Gól sme dostali 10 sekúnd pred koncom prvého polčasu, ale nezlomilo nás to.  Naopak, peknými akciami sme zápas otočili a gólový rozdieľ mohol byť ešte vyšší.  Tri body sme ozaj potrebovali !

10. kolo KPPB - 4FSC Bratislava 4:2 (2:0)

Dátum: 19.11.2005  
Čas: 8:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: 4FSC Bratislava
Výsledok: 4:2 (2:0)
Kan. bodovanie: Cibák (Čuhár), Čermák (Polomský), Čuhár (Bednár), Mlynarovič (Cibák)
Karty: Čuhár (ŽK)
Zostava:

Horvát - Čuhár, Ondruš, Bednár, Čermák - Polomský, Mlynarovič M. (C), Cibák

Komentár: 

Napriek tomu, že dokonca súťaže je ešte ďaleko, vedeli sme, že tento výsledok môže mať v konečnom sčítaní význam. Preto sme chceli vyhrať, čo sa nám podarilo. Súper ani raz nevyhrával, polčas bol 2:0 v náš prospech. Nemuselo tomu ale tak byť, lebo za stavu 0:0 po individuálnej chybe išiel hráč súpera sám na brankára. Oliver podržal. Druhý polčas sa začal podľa naších predstáv. Putko dal na 3:0, avšak tesne predtým gólom stratil ako posledný loptu a Oliver sa opäť vyznamenal. Brčove menšie zaváhanie už nezostalo nepotrestané (3:1). Trošku sme znervózneli a tak sme potrebovali zobrať time. Po time naskočil na plac Mlynky a súpera po Cibovej peknej prihrávke dorazil. Súper ešte korigoval (4:2). Záver sme už ustáli a máme ďalšie 3 body.

11. kolo KPPB - FC Funus TeRNO 3:3 (0:1)

Dátum: 26.11.2005  
Čas: 16:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: FC Funus TeRNO
Výsledok: 3:3 (0:1)
Kan. bodovanie: Dostál, Dostál (Mlynarovič M.), Čermák (Čuhár)
Karty: nikto
Zostava:

Horvát - Čuhár, Dostál, Bednár, Čermák - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák

Komentár: 

Vzhľadom na podobné štýly oboch mužstiev, kde obrana prevyšuje útok, sa prvý polčas takmer skončil bezgólovou remízou. V 18. min. súper udrel prvý krát (0:1). Do druhého polčasu sme išli s tým, že to ešte neotvoríme a trpezlivou hrou nejako ten gól strelíme. Podarilo sa nám vyrovnať za pomoci značnej dávky šťastia, keď si Pepeho roh zrazil súper do vlastnej brány. Remíza dlho nevydržala, pretože súper udrel druhý krát (1:2). Potom sme vyrovnali po dobre rozohranom priamom kope. Následne prišiel najdôležitejší moment zápasu, keď si Mydlo stihol takmer v priebehu hry vybaviť telefonát. Rozhodca už ukončil náš oddychový čas, žiaden hráč už nemohol opustiť hraciu plochu. A tak mydlo, aby toto pravidlo dodržal, stál s nohami v ihrisku a rukov si mobil dočiahol. Už sa nikdy nedozvieme s kým volal a o čom hovoril, ale ovocie to prinieslo, lebo z najbližšej akcie vsietil po Putkovom sóle gól (3:2). Súper vyrovnal 3 min. do konca po priamom kope. V závere ešte súper zahodil dve desiny, a tak sme s bodom spokojní.

12. kolo KPPB -Maxima 9:1 (4:1)

Dátum: 3. 12. 2005  
Čas: 11:30
Hala: Šh. Lekárskej Fakulty (Mlynská dolina)
Súper: Maxima
Výsledok: 9:1 (4:1)
Kan. bodovanie:    

Cibák (Mlynarovič), Cibák, Mlynarovič (Polomský), Polomský (Dostál), Mlynarovič (Čermák), Cibák, Matyáš (Čermák), Čermák (10m.), Cibák (Čermák)

Karty:

Dostál (ŽK)

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Dostál, Bednár, Čermák 

Komentár: 

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať súperovi zato, že nám požičal 1 trenky (nakoniec nám ich nebolo treba, lebo sme ešte jedny našli). V zápase sme boli počas celých 40 minút lepším mužstvom. Prvý krát sme v tejto sezóne dosiahli taký výrazný gólový rozdiel. Skóre otvoril Cibo, keď jeho tečovaná strela skončila v bráne. Potom to už sypalo, góly sme strielali po pekných akciách. Cibo dosiahol 4 góly, čo sa ešte žiadnemu barabérovi v ligovom zápase nepodarilo. Negatívom zápasu bolo akurát mlynkyho zranenie. Miestami hral súper dosť tvrdo a aj preto sme dali dva góly zo štandardiek (10m. kop, priamy kop). Tento výsledok nás naladil do ďalších kôl...

13. kolo KPPB - FK Jozef Tiso 5:1 (2:0)

Dátum: 10. 12. 2005  
Čas: 14:00
Hala: Šh. Lekárskej Fakulty (Mlynská dolina)
Súper: FK Jozef Tiso
Výsledok: 5:1 (2:0)
Kan. bodovanie:    

Čermák (Dostál), Mlynarovič (Polomský), Bednár (Čermák), Cibák (Matyáš), Mlynarovič (Cibák)

Karty:

Polomský (ŽK)

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Dostál, Bednár, Čermák 

Komentár: 

Do zápasu sme vstúpili zle. Hneď z prvej akcie súpera bolo dusno. Pepe pridržal pivota, ten padol a sudí pískol 6ku. Oli si dobre tipol stranu a skóre sa tak nemenilo. Aj naša druhá 4ka neukázala prvom striedaní takmer nič. V 8 min. zahrmenlo prvý krát, keď Mydlo využil chybu súperovej obrany. Do polčasu sme pridali ešte jeden po peknej akcii, na ktorej konci bol Mlynky. V úvode druhého polčasu pridal Jugoš po rohu tretí gól a zdalo sa, že je hotovo. Súper však korigoval po vymyslenom faule zo 6ky. Naštastie sa potom trafil po rohu Cibo i keď tesne predtým nedal do prázdnej brány. Piaty gól pridal Mlynky. Výsledok úplne neodzrkadluje priebeh, lebo Oli nás v zápase viac krát podržal

14. kolo KPPB - FC Pohotovosť 15:3 (4:1)

Dátum: 18. 12. 2005  
Čas: 8:00
Hala: Šh. Lekárskej Fakulty (Mlynská dolina)
Súper: FC Pohotovosť
Výsledok: 15:3 (4:1)
Kan. bodovanie:    

Mlynarovič (Matyáš), Mlynarovič (Cibák), Čermák (Čuhár), Mlynarovič (Matyáš), Čuhár (Čermák), Polomský, Matyáš (Cibák), Čermák (Bednár), Čermák (Matyáš), Bednár (Dostál), Bednár (Cibák), Matyáš (Mlynarovič), Polomský (Mlynarovič), Polomský (Mlynarovič), Bednár (Dostál)

Karty:

 

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Dostál, Bednár, Čermák 

Komentár: 

Baraberi uzavreli rok 2005 famózne. Proti bez pohybu a chuti hrajúcemu súperovi sme si z chuti zastrielali. Začal to Mlynky, keď na plac naskočila druhá 4ka a jeho prvé 2 dotyky skončili v sieti po skvelých prihrávkach. Na 3:0 upravil Mydlo a v zápätí Mlynky skompletizoval hattrick. Súper korigoval po Mydlovej strate lopty. Nás to však nenačalo, ba naopak, v druhom polčase sme spustili kanonádu. Jugoš, Mydlo a Brčo zaknihovali svoje hattricky, povylepšovali sme si kanadské bodovania, plus/mínus body. Putko obdržal svoje vôbec prvé dve mínusky (viac hlasuj v ankete). Pre nás je ale dôležité, že máme na konte najmenej inkasovaných gólov z celej ligy.

15. kolo KPPB - LMH Team 14:6 (7:3)

Dátum: 8. 1. 2006  
Čas: 9:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: L.M.H. Team
Výsledok: 14:6 (7:3)
Kan. bodovanie:

Mlynarovič (Cibák), Mlynarovič (Cibák), Mlynarovič (Matyáš), Čermák (Mlynarovič), Mlynarovič (Čuhár), Mlynarovič (Ondruš), Ondruš, Mlynarovič (Matyáš), Matyáš (Čermák), Mlynarovič (Ondruš), Polomský, Matyáš (Cibák), Čuhár (Matyáš), Čuhár (Cibák)

Karty:

K)

Zostava:

Horvát - Polomský, Matyáš, Mlynarovič M. (C), Cibák - Čuhár, Ondruš, Čermák 

Komentár: 

Vedeli sme, že keď dodržíme to, čo sme si pred zápasom povedali, tak uspejeme. Až na pár momentov v 1. počase tak aj bolo. Začali sme zle, po chybnej prihrávke sme po 20 sekundách prehrávali 0:1. Potom spustil Mlynky. Začal čistým hattrickom v rozpätí 2 minút (5min.,5min.,6min.) po precíznych prihrávkach Ciba a Míňa! Potom sa ešte pohral so súperovou obranou a Mydlo tak jeho prihrávku zasunul do prázdnej (4:1 - 7min.). Iba raz sme súpera pustili k sebe, keď znížili z 4:1 na 4:3. Naštastie svoj deň mal Mlynky, keď najprv faulovaný prestričil povedľa brankára po Putkovej presnej kolmici a potom lavajdou vymietol pavúka (16min., 17min.). Dve sekundy do konca polčasu ešte zasunul Foter (7:3).  Druhý polčas nepriniesol nič nové. Mlynky ešte dva krát zasúval do prazdnej po Míňovej a Fotrovej prihrávke. Potom začali útočiť aj obrancovia (mali to dnes ťažké, lebo top strelec ligy Fábry – 3 góly v zápase, im nedal vydýchnuť) a svoje výkony okorenili gólmi – 27.min Míňo, 30.min. Brčo (tá sadla), 31min. Míňo, 35min. Putko 37min. Putko.

Mlynky prekonal rekord KPPB v počte strelených gólov v ligovom zápase (7g), ktorý patril Cibovi (4g).

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode