Zápasy 2006/07

1.kolo KPPB - AK47 4:1 (3:0)

Dátum: 24. 9. 2006  
Čas: 8:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: AK 47
Výsledok: 4:1 (3:0)
Kan. bodovanie:

Csicsay (Mlynarovič), Bednár (Csicsay), Bednár (Čermák), Csicsay (Mlynarovič)

Karty:

nikto

Zostava:

Horvát – Dostál, Čuhár, Matyáš – Bednár, Čermák, Mlynarovič (C), Csicsay

Komentár: 

Faktúra č. 0001 na nováčikovskú daň pod variabilným symbolom AK47 vystavená o 9:00, už aj zinkasovaná. Ale hrať proti nováčikovi je vždy ťažké, tobôž keď sa jedná o ambiciózneho. Absolútne nebojácne to na nás spustili. Pripravili sme sa zodpovedne. Prvé náznaky príležitostí ostali bez efektu na oboch stranách. Na 1:0 sme dali štasný gól, keď Pepe zabojoval v strede pola, Mlynkie potiahol priamo na bránu a jeho strela bodlom sa odrazila k nabiehajúcemu Čičovi a ten lavajdou pohotovo zakončil. Od toho momentu začali Barabéri naznačovať, že počas sálovkárskej “dovolenky“ nezabudli to, čo majú hrať. Vyvrcholilo to dvoma gólmi zrejme najlepšieho hráča zápasu Jugoša. Nie, jeho výkon nemá prívlastok absolutórium, ale to čo vydrel a vybehal tak to už hej. Jeho prvý gól padol po dokonalej akcii cez novica pivota Čiča a následne na to skóroval po spolupráci s ďaľším pivotom Mydlom. Polčas bol teda 3:0. Druhú polku sme začali v pohode, lenže húževnatý súper sa nemienil vzdať! Po chybnej rozohrávke AK trestalo. Následne ožili, ale Barabéri hrali inteligentne. Jeden z brejkov definitívne zlomil odpor súpera. Tank Čičo sa valil na posledného obráncu, v súboji 1 na 1 obstál bravúrne a opäť lavajdou zakončil. Je neskutočné, aby nový hráč spravil 2+1 vôbec prvom zápase vo futsalovej kariére! Tým pádom je na čele kanadského bodovania. Na záver len toľko, že to nebol úplne optimálny výkon, veď brankár Oli sa nenudil a jeho reakcie boli skvelé, ale skúsme sa vyhovoriť na to, že to bolo prvé kolo...

PS. V šatni bolo po víťaznej pesničke ticho a zrazu prehovoril Míňo (7 rokov spolu hrávajú v 4ke!): „Barabéri a komu vlastne chýbal Brčo?“
Pecky, rehoty, ale Brčo zareagoval tak, ako v danej situácii mal! Odišiel zo šatne so zvesenou hlavou...

2. kolo KPPB - Slovmatic Fofo "B" 5:1 (2:1)

Dátum: 1. 10. 2006  
Čas: 10:30
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Slovmatic Fofo "B"
Výsledok: 5:1 (2:1)
Kan. bodovanie: Csicsay (Bednár), Bednár (Csicsay), Csicsay (Bednár), Čuhár (Dostál), Csicsay (Dostál)
Karty: nikto
Zostava: Horvát - Sedláček, Matyáš, Čuhár, Dostál (C) - Bednár, Csicsay, Čermák
Komentár: 

Zápas na slušnej futsalovej úrovni, zo začiatku poznačený našou nervozitou a ustráchanosťou z mena súpera. Postupnými minútami sme získavali pôdu pod nohami a začali sme lepšie behať a kombinovať. Vychádzali sme zo zabezpečenej obrany, ktorá zablokovala množstvo striel a pokusov o narážačky a hrala až na malé zaváhania v rozohrávke spoľahlivo. Vpredu sme sa snažili udržať loptu čo sa darilo najmä Čičovi, ktorý po individuálnej akcii otvoril priebeh zápasu. Následne sme prestali hrať, čoho súper využil na častejšiu streľbu a po rýchlom rozohratom rohu zrovnal skóre. Gól ide na vrub Oliho, ktorému by sme to mohli dať za jedinú chybu v celom zápase. Následne sme začali veľmi dobre kombinovať a po rotácii v zostave t.j. presťahovanie Pepeho aj do útočnej fázy viac udržiavať loptu na súperovej strane. Pramenilo to ale z veľmi dobrej obrannej hry Míňa, Putka a Maťa. Potom už padali góly len do súperovej siete po veľmi pekných akciách. Zápas sme dohrávali už ako skúsené mužstvo pričom sme sa nedopúštali ani faulov. Celkový výkon sa dá ohodnotiť ako veľmi dobrý a kolektívny. Výsledok si cenníme aj napriek tomu, že za FOFO nehral nikto z A teamu (reprezentačné povinnosti v Poľsku).

Komentár zo stránky Fofa:

Mladíkov v B-mužstve čakal krst ohňom v B-éčku. S favoritom súťaže držali naši hráči krok prvý polčas, ale gól do šatne rozhodol... Po obrátke ostalo zopár našich šancí bez gólu a súper skvelými kontrami zvíťazil 5:1.

3. kolo KPPB - FC Pohotovosť Hujeri "A" 5:4 (1:1)

Dátum: 7. 10. 2006  
Čas: 8:15
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: FC Pohotovosť Hujeri A
Výsledok: 5:4 (1:1)
Kan. bodovanie: Sedláček (Cibák), Csicsay (Čuhár), Mlynarovič (Čermák), Mlynarovič (Csicsay), Čuhár (Čermák)
Karty: Čuhár(ŽK)
Zostava: Horvat – Čuhár, Sedláček, Cibák, Csicsay – Polomský, Ondruš, Mlynarovič (C), Čermák
Komentár: 

Baraberi tentokrát odohrali zlý zápas. Súper sa ledva pozbieral, najpr boli len 4ia do pola plus branákar a asi v 10 minúte prvého polčasu ich doplnil 5ty hráč. My sme tradične točili dve formácie. Naša hra však bola slabá. Najprv hneď z prvého útoku Čičo spálil tutovku. Potom sme sa ujali vedenia po peknom nabehnutí Maťa, ktorý vedľa brankára zasunul. Súper v podstate ani nebol na našej polke, často faulovali a tak sme kopali 10nu, ktorú Putko nepremenil. Od toho momentu začali hrýzť. Podarilo sa im tesne pred polkou vyrovnať po dobre rozohranom aute. V druhej polke Baraberi pokračovali v bezzubej hre a Pohotovoť hrala na brejky. Dali sme síce na 2:1 po rohu (Čičo) ale súper kontroval. Dokonca sme dva krát prehrávali (2:3 a 3:4) ale Mlynkie vždy vyrovnal. Víťazný gól vsietil z uhla Putko. Teda šťastný gól ale vďaka zaň. Pekne sme sa potrápili...

4. kolo KPPB - Admiral Juniors 2:5 (1:0)

Dátum: 14. 10. 2006  
Čas: 19:30
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: Admiral Juniors
Výsledok: 2:5 (1:0)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Ondruš), Sedláček (Horvát)
Karty: Dostál(ŽK), Bednár(ŽK)
Zostava: Horvát – Sedláček, Ondruš, Dostál – Bednár, Čermák, Mlynarovič (C), Cibák
Komentár: 

Naše predzápasové predsavzatie, že mladíci budú behať, prihrávať si, ale góly budeme strielať my, nám nevyšlo. Prvý polčas sme súpera nepustili takmer k ničomu. Udreli sme v pravý čas po peknej akcii Foter, Mlynkie tesne pred koncom prvého polčasu. Vedeli sme, že druhý polčas bude náročný. Súperovi sa podarilo vyrovnať cca v 4 min. Na 1:2 sme inkasovali z priameho kopu po chybne postavenom múre. Takmer sme, ale ihneď vyrovnali a Foter nastrelil iba tyč. Za gól na 1:3 sa hanbíme, ten signál z vlastnej polovice už pozná snaď každý (asi okrem nás). Pokúsili sme sa o hru bez goalmana. Mlynkieho šance ostali nevyužité, chýbalo trošku štastia. Pepeho gól neplatil kedže sa jednalo o nepriamy kop. Ešte sme dva krát vyberali loptu z našej siete. Účet uzavrel brankár Oli, jeho pecku, ale tečoval Maťo, takže gól pripisujeme jemu. Dúfame, že v odvete budú hrať Brčo, Míňo, Putko a Čičo.

5. kolo KPPB - Jost 5:4 (3:2)

Dátum: 22. 10. 2006  
Čas: 8:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Jost
Výsledok: 5:4 (3:2)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Cibák), Čermák, Čuhár, Mlynarovič, Dostál
Karty: Dostál(ŽK), Horvát(ŽK), Čuhár(ŽK), Matyáš(ŽK)
Zostava: Horvát – Matyáš, Čuhár, Dostál – Čermák, Mlynarovič (C), Cibák
Komentár: 

Na dôležitý zápas s Jostom sme nastúpili iba so 6timi hráčmi. Napriek tomu sme chceli vyhrať a aj sa nám to podarilo. Počas celého zápasu sme si výsledkovo držali odstup. Vždy sme vyhrávali o či už o dva albo jeden gól. Súper bol nepoddajný. Už sa pár krát zdalo, že môžme újsť na 3 góly, ale napopak, Jost udrel. Úvodný gól padol až v druhej polke prvého polčasu, po famóznej akcii Cibo - Mlynkie. Následne na 2:0 trafil z uhla Mydlo. Jost korigoval po peknej akcii do prádznej brány. úvod druhého polčasu bol úplne v réžii Jostu. Tlak však nebol efektný a tak udrel Putko. Potiahol po krídle a jeho prudkej strele dobre clonil Mlynkie a tak bolo 3:1. Dlho nám to vedenie nevydržalo (3:2). Presilovku 4 na 3 sme nevyužili, ale potom prišiel štastný gól Mlynkieho hlavou (4:2). Aký požičaj, taký vráť platilo lebo súper štastne znížil tak, že Míňo napálil protihráča do nohy a od neho sa lopta odrazila do našej brány kedže Oli bol mierne vybehnutý. GWG vsietil Pepe po náražačke. Powerplay Jostu priniesla naštastie iba jeden gól v našej sieti. Oliho zákrok pár sekúnd pred koncom znamená, že 3 body si pripisujeme my.

6. kolo KPPB - L.M.H. Team 3:3 (1:0)

Dátum: 28. 10. 2006  
Čas: 17:30
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: L.M.H. Team
Výsledok: 3:3 (1:0)
Kan. bodovanie: Bednár (Čermák), Csicsay (Horvát), Čermák (Horvát)
Karty: nikto
Zostava: Horvat - Polomský, Dostál (C), Sedláček - Csicsay,Cibák, Čermák, Bednár
Komentár: 

V tomto zápase sme prišli od dva body. Príčiny sú jasné: individuálne chyby pri inkasovaných góloch, neschopnosť premeniť ešte aspoň jednu s množstvá spálených príležitostí.

7. kolo KPPB - ŠK Danubit 7:3 (2:3)

Dátum: 4. 11. 2006  
Čas: 8:15
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: ŠK Danubit
Výsledok: 7:3 (2:3)
Kan. bodovanie: Csicsay (Bednár), Mlynarovič (Matyáš), Bednár (Horvát), Csicsay (Čuhár), Mlynarovič (Cibák), Csicsay (Dostál), Cibák (Čuhár)
Karty: nikto
Zostava: Horvát – Čuhár, Ondruš, Mlynarovič, Cibák – Dostál (C), Matyáš, Bednár, Csicsay
Komentár: 

V zápase s Danubitom sme prehrávali v 10. min 0:2. V rozpätí pár minút sme vyrovnali. Najprv Čičo dorazil Jugošovu strelu, potom sa Mlynkie pekne otočil cez obráncu. Súper ale opäť skóroval a polčas sme tak prehrali. Každý z nás veril, že to musíme zlomiť keďže sme neustále búšili, čo to dalo. Brankár Danubitu bol však veľkou prekážkou. Kým súper vládal, tažko sa s nimi hralo. Góly napokon prišli. Jugoš vyrovnal, GWG si pripisuje tank Čičo. Napokon sa presadili všetci hrotoví hráči KPPB. Skóre uzavrel Cibo svojim prvým gólom v sezóne. Mohlo byť aj viac ako 10, len šance sme nepremenili.

8. kolo KPPB - 4FSC Karpatia UK B 1:2 (0:1)

Dátum: 11. 11. 2006  
Čas: 8:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: 4FSC Karpatia UK B
Výsledok: 1:2 (0:1)
Kan. bodovanie: Bednár (Čuhár)
Karty: nikto
Zostava: Horvát – Čuhár, Ondruš, Mlynarovič, Cibák – Dostál (C), Matyáš, Bednár, Csicsay
Komentár: 

Zápas dvoch rozdielnych polčasov sme si prehrali sami, a to doslovne. Začalo sa to takto: Mlynkie, ten náčelník “Zvýšený Tlakomer“ si ráno nameral tlak 150/90, čo samozrejme zatajil nie len Micmimuške, ale aj svojim indiánskym ovečkám a vyrazil aj s válečnou sekerou na zápas. Vzhľadom na jemu lekárom zakázané veškeré rozčuľovanie sa, taktiku a zostvavu chystali “Potetovaný Otec“ Pepe a “Tancujúci Muríňo“ Brčo, ktorý ale na zápas nedorazil, lebo v tom čase keď sme už hrali sa len vracal z lovu koní, a ako sme sa potom dozvedeli, jeden zárez mal. “Tancujúci Muríňo totiž o 15:00 zavolal Zvýšenému Tlakomerovi“, že ako sme hrali?. Po smutnej odpovedi 1:2 prišla ďalšia jeho otázka: „a s kým vlastne?“ A to bol deň pred zápasom na Ačku Karpatie a dával nám rozumy, že bacha na ich signály zajtra... Samotný zápas začal v pohode, iba Čičo teda “Ladný Tank“ už po 30 sekundách zúfalo kričal na svojho kamoša “Hbytého pantera“ Ciba, ktorý mu deň pred tým ukradol parkovací flek, že strieda lebo kondička už proste došla. Celý prvý polčas bol v našej réžii, spálili sme postupne 5,6 čistých šancí. Putko, ten “Premotivovaný Maturant“, ktorý dorazil na zápas rovno zo stužkovej, kde postupne vytančil žiačku, jej sestru i mamu, nastrelil žrď po peknej akcii. “Zvýšený Tlakomer“, kým ešte nemusel odstúpiť z hry, sa ocitol 2 krát sám z oči voči brankárovi, no nedal. “Landý Tank“ sám pred goalmanom tento krát neuspel. Vyšiel aj signál po osi “Premotivovaný Maturant“- “Hbytý Panter“ a “Zvýšený Tlakomer“ trafil brankára a dorážka “Hbytého Pantera“ šla nad. Namiesto toho aby bolo 6: 0 prišiel trest. Tromf zápasu, podnáčelník “Super Telo“ Foter nezachytil na súperovej polke, lopta utekala do autu, najbližší hráč Karpatie bol 5,6 metrov, ale “Super Telo“ sa rozhodol, že dá šmýkačkou malú domov. Brankár “ Tichá Puška" Oli bol tradične pár metrov pred bránkou a lopta teda po zemi zo súperovej polky docválala až do našej bránky. Tak takýto gól už nikto z nás nikdy neuvidí. Barabéri sa snažili nepoľaviť a náčelník “Zvýšený Tlakomer“ ukázal svoj okamih dňa. Normálne odzbrojil súpera bez toho aby spadol z koňa, čo ocenila indiánska lavička potleskom. Potom ale musel z hry odstúpiť a nahradil ho “ Lietajúci Jastrab“ Mydlo. Druhý polčas bol úplne iný, Karpatia ho celý odbránila vo 4ci na vlastnej polke a horzila brejkami. Branili bezchybne a my sme boli bezzubí. Ich brejky však končil väčšinou vedľa brány alebo v rukách “Tichej Pušky“. Jeden krát sa ale dačo podarilo, keď narodeninový oslávenec “Tichý Vánok“ Míňo našiel pred bránkou osamoteného “Landého Tanka“, ten opäť nedal (nepresadil sa vôbec prvý krát po 6tich zápasoch ako nováčik, čím prehral mikrosúboj s Malkinom, za čo mu dlží šampaské za 100 Evier). Pokúsili sme sa o Power play, tá však priniesla ešte jeden gól do našej brány z brejku. Predtým ale náčelník “Zvýšený Tlakomer“ z posledných síl zakričal Time, a tak sme sa na hru v 5ci pripravovali. “Potetovaný Otec“ Pepe určil 5tich hráčov, ale v tom sa ozval tromf Jugoš alá “Zapálené Lýtko“, že on už nemôže, že má kŕče. Stal sa, ale zázrak a za stavu 0:2 vybehol a korigoval na 1:2. Potom to z neho v šatni vypadlo a povedal: „Chlapci mám novú babu z Vrútkoch a tá práčke kde sme včera realizovali lásku bolo vysoká a tak som si sem tam pri tom musel poskočiť aby som nevynechal ani jeden takt a odniesli si to lýtka!“
Na priek kvalitnému obrannému zákroku “Zvýšého Tlakomera, či tromfu “Zapálené Lýtko“, za muža zápasu vyhlasujeme “Super Telo“ Fotra za ten ukážkový vlastňák. A v nedelu večer STV dávalo sumár líg a zrazu Marcel Merčiak, že hráč kola je “Super Telo“ Foter...

9. kolo KPPB - Čekan Mekenroff 1897 10:0 (6:0)

Dátum: 19. 11. 2006  
Čas: 8:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: Čekan Mekenroff 1897
Výsledok: 10:0 (6:0)
Kan. bodovanie: Dostál (Bednár), Polomský (Bednár), Bednár (Čuhár), Mlynarovič (Polomský), Mlynarovič (Polomský), Dostál (Bednár), Polomský (Matyáš), Mlynarovič (Matyáš), Cibák (Matyáš), Cibák (Bednár)
Karty: nikto
Zostava: Šimkovič – Čuhár, Dostál (C), Mlynarovič, Cibák – Polomský, Matyáš, Bednár, Csicsay, Čermák
Komentár: 

Konečne sa nám podarilo zvíťaziť suverénne. Od prvej do poslednej minúty sme mali hru pod kontrolou. Zopár príležitostí sme tradične spálili ašak dnes to nemrzelo. Do zostavy sa vrátil aj Brčo, čo bolo cítiť. V bránke mal premiéru Šimek a hneď zaknihoval shut out. Súper ho ale moc nepreveril. Svoj prvý hatrick v tejto sezóne si pripísal Mlynkie. V druhom polčase sa do hry dostal aj Cibo a tak sme točili až 9 hráčov.

10. kolo KPPB - Wildboys 3:2 (1:0)

Dátum: 25. 11. 2006  
Čas: 9:30
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: Wildboys
Výsledok: 3:2 (1:0)
Kan. bodovanie: Csciscay (Bednár), Bednár (Csciscay), Cscicsay (Matyáš)
Karty: Dostál, Bednár
Zostava: Horvát – Polomský, Matyáš, Mlynarovič, Cibák – Dostál, Sedláček, Bednár, Csiscsay
Komentár: 

Tak ako veľké kluby, aj malé kluby majú svojú jubileá. Proti Wild boys sme odohrali 200tý súťažný zápas. Poriadne sme sa v ňom vytrápili. 4 min pred koncom však opraty pevne vzali do svojich rúk “starí“ harcovníci Brčo, Míňo a Jugoš, ktorý prihral Laskonke Čičovi a ten udrel petelicu k tyči a bolo hotovo. Gólu, ale predchádzalo skvelé Oliho rozohratie rukou. Počas celého zápasu sme opäť nepremienali šance. Mlynkie nemal deň, dva krát sám na bránku nedal. Prvý gól padol po učebnicovej akcii po osi Brčo – Čičo – Jugoš a na konci do prázdnej dával tank Čičo. Súper ale v druhej polke vyrovnal z priameho kopu. Jugoš natočil misky váh opäť na našu stranu. Po chybnej rozohrávke sme inkasovali opäť. Nechceli sme stratiť ďalšie body a na štastie sa nám podarilo získať vytúžené 3 body.

11. kolo KPPB - ŠK Ružinov 7:3 (6:0)

Dátum: 2. 12. 2006  
Čas: 8:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: ŠK Ružinov
Výsledok: 7:3 (6:0)
Kan. bodovanie: Čermák (Matyáš), Mlynarovič (Csicsay), Čuhár, Cibák (Csicsay), Čermák (Mlynarovič), Šimkovič, Mlynarovič (Čermák)
Karty: Nikto
Zostava: Šimkovič – Čuhár, Ondruš, Cibák, Csicsay – Matyáš (C), Sedláček, Mlynarovič, Čermák
Komentár: 

V prvom polčase sme súpera takmer k ničomu nepustili. Prvá 4ka po nástupe síce ešte neskórovala, ale potom naskočila 4ka druhá a v 5. minúte Mydlo otvoril skóre zápasu po Míňovom vypichnutí lopty na súperovej polke. Druhý gol vsietil Mlynkie po peknej akcii cez pivota Čiča. V 13 min. to už bolo 3:0, lebo priamy kop si postavil Putko a pavúk sa pratal preč. Následne Cibo, hrajúci na pre neho netypickom mieste, zakončil po aute na 4:0. Potom sa po druhý krát prasadil Mydlo po Mlynkieho peknej akcii. Súper už začal skúšať hru s brankárom hore a tak sa z celého presadil svojim prvým gólom za Barabérov goalman Šimek. Polčas skončil teda 6:0. V druhej polke sa Ružinov pokúšal zvrátiť zápas. Využil to Mlynkie a opať z celého do prázdnej udrel na 7:0. To bolo z našej strany všetko, pár šancí sme ešte spálili. Ružinov skorigoval zápas 3 gólmi do našej siete. V zápase mal kapitánsku premiéru Míňo a hlavne že víťaznú!

12. kolo KPPB - Relax 6:2 (0:1)

Dátum: 9. 12. 2006  
Čas: 9:00
Hala: Šh. FTVŠ
Súper: Relax
Výsledok: 6:2 (0:1)
Kan. bodovanie: Bednár (Csicsay), Csicsay (Dostál), Mlynarovič (Bednár), Sedláček (Dostál), Polomský, Csicsay
Karty: Csicsay
Zostava: Horvát – Čuhár, Sedláček, Bednár, Csicsay – Polomský, Dostál (C), Mlynarovič, Cibák – Čermák
Komentár: 

Výsledok vôbec neodzrkladuje realitu na ihrisku. Relax nás zaskočil celoplošným presingom, čo sme od súpera zo spodu tabuľky nečakali. Okrem toho sme sa akosi menej hýbali. Na druhej strane mladí hráči súpera hýrili pohybom a aktivitou. Mlynkie spálil 3 tutovky a tak sme polčas prehrali 0:1. V druhej polke sme chceli zlepšiť pohyb. Prechladnutý Putko musel z hry odstúpiť, spravili sme tak rošády v zostave. Jugoš sa presunul do obrany, Cibo prešiel do prvej 4ky hore k Čičovi a do hry naskočil pivot Mydlo. Prišiel ale ďalší šok, po individuálnej akcii hráča Relaxu sme v úvode druhého polčasu inkasovali na 0:2. Nevzdali sme sa, zabrali sme a začali padať góly. Najpr znížil Jugoš po narážačke o Čiča. Potom nás podržal skvele Oli, keď zlikovidoval nájazd súpera. Následe po krídle potiahol Pepe, najpr trafi brvno, ale potom presne prihral Čičovi, ktorý sa z blízka nemýlil. GWG padol po ukážkovom odobratí lopty Jugošom na súperovej polke, ktorý prihral Mlynkiemu a ten tak dával do prázdnej. Tu súper cítil krivdu, že Jugoš fauloval. My to nekomentujeme. Na 4:2 vsietil Maťo, ktorý sa objavil na mieste, kde by ho asi nikto nečakal a nekompromisne zakončil. Potom sme ešte dva krát dali do prázdnej. No veru sme si to odtrpeli, ale ukázali sme charakter. Vianoce a nový rok tak strávime na peknom 2. mieste, ak sa nebudú hrať dohrávky.

CHCEL SOM LEN ROVINU, ROVINU !

13. kolo KPPB - Maxima 8:0 (5:0)

Dátum: 12. 12. 2006  
Čas: 18:00
Hala: Šh. Mladosť
Súper: Maxima
Výsledok: 8:0 (5:0)
Kan. bodovanie: Bednár (Csicsay), Csiscay (Bednár), Dostál (Polomský), Čuhár (Bednár), Čuhár (Csicsay), Polomský (Dostál), Čuhár (Bednár), Dostál (Mlynarovič)
Karty: nikto
Zostava: Horvát – Čuhár, Matyáš, Bednár, Csicsay – Polomský, Dostál (C), Mlynarovič, Cibák – Ondruš
Komentár: 

Prvý súťažný zápas v roku 2007 sme zvládli na výbornú. Po úspechu v Brne na Winter cupe sme boli poriadne nažhavení a súpera sme suverénne porazili. Oliho shut out takisto potešil. Od prvej minúty sme búšili, gól sme však dali až v 10. min (Jugoš). V 15. min bolo 2:0 keď Jugoš ukážkovo atakoval a vybojoval gól pre kanoniera Čiča. V 18. min. skóroval so šťastím Pepe. V 19. min brankár súpera váhal s rozohrávkou a nariadený nepriamy kop využil Putko. Ten istý hráč stihol sekundu pred sirénou upraviť po narážačke o Čiča na polčasových 5:0. V druhej polke sme nepolavili, pridali sme 3 góly. Pekný bol najmä Brčov volej a Putkove sólo.

14. kolo KPPB - TV COM Hurriicanes 4:3 (2:1)

Dátum: 20. 01. 2007  
Čas: 9:30
Hala: FTVŠ
Súper: TV COM Hurricanes
Výsledok: 4:3 (2:1)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Cibák), Čuhár (Čermák), Matyáš (Dostál), Matyáš (Cibák)
Karty: nikto
Zostava: Horvát – Čuhár, Matyáš, Ondruš, Čermák – Dostál (C), Polomský, Mlynarovič, Cibák – Sedláček
Komentár: 

Deň pred zapásom o druhé miesto proti Minimaxu nás čakala neľahká úloha. Súper mal v teame 2 šikovných útočníkov a celý zápas hral na brejky. My sme mali väčšinu času loptu pod kontrolou, dobíjali sme pevnú obranu súpera. Prvý gol dal Mlynkie v 5 min., keď trafil dvoje jasle. V 8. min. Hurikansi zrovnali z brejku. Putko však typicky potiahol a sám zakončil (2:1). V druhej polke sme búšili ďalej, no góly dával súper. 9 minút do konca bolo 2:3. Zobrali sme time, začali sme hrať s Olim hore a vyšlo to. Muž zápasu Míňo dal svoje prvé góly v tejto sezóne a tie znamenali 3 body. Na prvý mu prihral bojovník Pepe. Špecifický bol najmä ten víťazný, pretože Putko perfektne zabránil takmer istému gólu v našej sieti, založil brejk a bolo 4:3. Ukázali sme charakter, ale mohli sme aj prehrať, lenže v bráne stál šaman Oli...

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode