Kan. bodovanie: Sivíček (Mlynarovič), Bednár (Petrle), Kontšek (Bašťovanský), Bednár (Sivíček), Bednár (Mlynarovič)
Karty: nikto
Zostava: Petrle - Čuhár (C), Bednár, Mlynarovič, Sivíček, - Kontšek, Sedláček, Bašťovanský, Mráz
Komentár:

Zrejme po slabšej rozvičke, ale začali sme rozpačito. Prvé dve šance mal súper. Raz podržal Mišo a druhý krýt nás zachránila žŕď. Prebrai sme inicátívu a súpera tlačili. Paradoxne, po hrúbke Putka, dostali sme gól. Naštastie sa hned v zápätí Ondro pekne otočil na pivota a vyrovnal. GWG bol veľmmi štastný keď Jugoš z celého proloboval i brankára. V druhom polčase sme dalej tlačili. Mláda 4ka dnes umne lídroval skúsený Seky. Tása prvý krát strelecky presadila. Po Bašťovej prihrávke skóroval aktívny Mišo Kontšek. Následne si gól pýtali dve Braňove akcie na zadnej tyči, ešte asi nedozrel čas. V závere sme súpera dorazili 2 Jugošovmi gólmi, najmä ten prvý po peknej akcii trojičky Mlynky, Ondro a Jugoš stál za to. Nedá sa však neposmenúť spolahlivý výkon golamana Miša. Za stavu 1:1 a 2:1 určite pár krát podržal po nepríjemných strelách.

2. kolo KPPB - TV COM Hurricanes 4:2 (2:2)

Dátum: 27. 9. 2007
Čas: 13:50
Súper: TV COM Hurricanes
Výsledok: 4:2 (2:2)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Bednár), Sivíček (Bednár), Bednár (Mlynarovič), Sivíček (Mlynarovič)
Zostava: Petrle - Čuhár (C), Kontšek, Bednár - Mlynaorvič, Sivíček, Bašťovanský, Beňa
Komentár:

Do dnešného zápasu sme išli s cieľom vyhrať. Hneď od úvodu sme súpera zatlačili. Prvých 5 minút to bolo viac menej bez šancí. Skóre otoril po rohu Mlynky, keď mu Jugoš pekne priťukol. Po Ondrovom oblúčiku sa Mlynky ocitol sám pred brankárom, jasle však nepadli. Následe sa blisol Jugoš parádnym sólom cez dvoch hráčov, položil si i brankára a Ondro tak už nemal problém skórovať do prázdnej. Záver polčasu sme takticky vôbec nezvládli. Namiesto poctivej defenzívy sme to zbytočne otvárali a súper z 2 brejkov vyrovnal. Druhá polka bolo podobná ako prvá, mali sme viac z hry, Hurikáni však stále hrýzli. Goalmal Mišo nás podržal, keď sa z uhla na neho valil súper a bombou chcel skórovať.  GWG si pripisuje Jugoš opäť po rohu. Kozmetická úprava prišla po parádnej akcii dvojičky Ondro Mlynky. Mláda 4ka stále čaká na gól, ale tu platí pravidlo trpezlivosť ruže prináša.

1. kolo KPPB - S.L.C. Olympigue "A" 3:6 (0:1)

Dátum: 19. 9. 2007
Čas: 18:00
Súper: S.L.C. Olympigue "A"
Výsledok: 3:6 (0:1)
Kan. bodovanie: Mlynarovič (Sivíček), Bednár (Polomský), Mlynarovič (Sivíček)
Zostava: Petrle - Polomský, Bednár, Mlynarovič (C), Sivíček - Štefaňák, Kontšek, Bašťovanský, Mráz