Zápasy 2020/2021

 
A tím 2. slovenská liga skupina Bratislava
"A" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Katenáčo Dúbravka 13:2 (4:0) Link
2. kolo FK Sport 4:1 (1:0) Link
3. kolo FTVŠ UK B 8:1 (5:1) Link
4. kolo 4 FUN A 4:1 (2:1) Link
5. kolo Čekan Mekenrof 4:0 (0:0) Link
6. kolo PKE Mystery A 3:4 (1:2)

Link

7. kolo Predators A 7:5 (2:2)

Link

8. kolo Relax 3:2 (2:0)

Link

9. kolo Matadors 4:3 (2:1)

Link

10. kolo ŠK Slovan futsal 3:9 (0:6)

Link

11. kolo Arsenal EC A 3:5 (0:4)

Link

12. kolo Minimax A 5:2 (3:1) Link
13. kolo FC Chaos AK 47 A 6:1 (2:1) Link
14. kolo Semic Bratislava 4:1 (0:0)

Link

15. kolo      

 

16. kolo SK Danubit Wildboys 02 BA 6:2 (4:0)

Link

17. kolo Kozmos 9:0 (5:0)

Link

18. kolo SK Račisdorf A 5:0

Link

       

 

1. baráž FK Orion Tip Banovce n/B (D) 8:2 (5:2)

Link

2. baráž Dragons Podolie (D) 5:2 (2:2)

Link

3. baráž Futsal Team Levice (V) 1:7 (1:0)

Link

4. baráž MŠK Žilina Futsal (V) 5:3 (2:1)

Link

5. baráž MŠK Žilina Futsal (D) 2:3 (1:2)

Link

6. baráž FK Orion Tip Bánovce n/B (V) 7:2 (5:2)

Link

7. baráž Dragons Podolie (V) 4:1 (1:0)

Link

8. baráž Futsal Team Levice (D) 3:0 (2:0)

Link

V-vonku

D-doma

   
         B tím 1. bratislavská liga skupina A
"B" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Predators B 3:2 (0:1)

Link

2. kolo Racing Club A 3:2 (1:0)

Link

3. kolo Semic B 2:2 (0:0)  

Link

4. kolo Dobrá Klíma 6:1 (1:1)

Link

5. kolo ŠK Karpatská Juniors 5:1 (2:0)

Link

6. kolo SF Festglas 4:3 (0:1)

Link

7. kolo FPV 23 4:1 (1:1)

Link

8. kolo Budweiser 6:3 (2:1)

Link

9. kolo FC Rusovce 1:3 (0:0)

Link

10. kolo FSC Velmáci A 4:1 (2:1)

Link

11. kolo AFC Horden 10:3 (2:1)

Link

12. kolo ŠK Slovan Bratislava C 1:8 (0:3)

Link

13. kolo Akademik 96 A 3:0 (1:0)

Link

14. kolo Omnikor WildBoys 02 C 3:1 (0:0)

Link

15. kolo TV COM Hurricanes 3:1 (2:1)

Link

16. kolo FC Chaos AK 47 B 1:0 (0:0)

Link

17. kolo PKE Mystery B 4:1 (2:0)

Link

18. kolo Minimax B 1:0 (0:0)

Link

19. kolo Arsenal EC B 2:4 (1:1)

Link

1. O Majstra SF Festglas 3:2 (1:1)

Link

2. O Majstra FSC Velmaci 2:1 (1:0)

Link

3. O Majstra Arsenal EC B 4:1 (1:0)

Link

4. O Majstra Predators B 1:1 (0:0)  

Link

5. O Majstra Minimax B 3:0 (2:0)

Link

6. O Majstra Omnikor Wildboys 02 C 5:2 (2:0)

Link

7. O Majstra AK 47 B 2:1 (2:1)

Link

8. O Majstra TV COM Hurricanes 0:2 (0:1)

Link

9. O Majstra ŠK Slovan Bratislava C 5:2 (2:2) Link
 

 

Link

 

RKB A tím - AUTO LAMAČ 2. SLF - BRATISLAVA

"A" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Predators A 16:0 Link
2. kolo 4 FUN Futsal Team A 6:2 Link
3. kolo Matadors 8:0 Link
4. kolo Čekan Mekenroff 1987 A 16:1 Link
   
         RKB 40 tím SF-BA LIGA 40
RKB L40 team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo SF Festglas 0:0

Link

2. kolo FK Jozef Tiso 6:4

Link

3. kolo Wild Boys 0:0

Link

4. kolo Biskupice 8:3

Link

 

 

Link

 

 

A tím 2. slovenská liga skupina Bratislava
"A" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Katenáčo Dúbravka 13:2 (4:0) Link
2. kolo FK Sport 4:1 (1:0) Link
3. kolo FTVŠ UK B 8:1 (5:1) Link
4. kolo 4 FUN A 4:1 (2:1) Link
5. kolo Čekan Mekenrof 4:0 (0:0) Link
6. kolo PKE Mystery A 3:4 (1:2)

Link

7. kolo Predators A 7:5 (2:2)

Link

8. kolo Relax 3:2 (2:0)

Link

9. kolo Matadors 4:3 (2:1)

Link

10. kolo ŠK Slovan futsal 3:9 (0:6)

Link

11. kolo Arsenal EC A 3:5 (0:4)

Link

12. kolo Minimax A 5:2 (3:1) Link
13. kolo FC Chaos AK 47 A 6:1 (2:1) Link
14. kolo Semic Bratislava 4:1 (0:0)

Link

15. kolo      

 

16. kolo SK Danubit Wildboys 02 BA 6:2 (4:0)

Link

17. kolo Kozmos 9:0 (5:0)

Link

18. kolo SK Račisdorf A 5:0

Link

       

 

1. baráž FK Orion Tip Banovce n/B (D) 8:2 (5:2)

Link

2. baráž Dragons Podolie (D) 5:2 (2:2)

Link

3. baráž Futsal Team Levice (V) 1:7 (1:0)

Link

4. baráž MŠK Žilina Futsal (V) 5:3 (2:1)

Link

5. baráž MŠK Žilina Futsal (D) 2:3 (1:2)

Link

6. baráž FK Orion Tip Bánovce n/B (V) 7:2 (5:2)

Link

7. baráž Dragons Podolie (V) 4:1 (1:0)

Link

8. baráž Futsal Team Levice (D) 3:0 (2:0)

Link

V-vonku

D-doma

   
         B tím 1. bratislavská liga skupina A
"B" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Predators B 3:2 (0:1)

Link

2. kolo Racing Club A 3:2 (1:0)

Link

3. kolo Semic B 2:2 (0:0)  

Link

4. kolo Dobrá Klíma 6:1 (1:1)

Link

5. kolo ŠK Karpatská Juniors 5:1 (2:0)

Link

6. kolo SF Festglas 4:3 (0:1)

Link

7. kolo FPV 23 4:1 (1:1)

Link

8. kolo Budweiser 6:3 (2:1)

Link

9. kolo FC Rusovce 1:3 (0:0)

Link

10. kolo FSC Velmáci A 4:1 (2:1)

Link

11. kolo AFC Horden 10:3 (2:1)

Link

12. kolo ŠK Slovan Bratislava C 1:8 (0:3)

Link

13. kolo Akademik 96 A 3:0 (1:0)

Link

14. kolo Omnikor WildBoys 02 C 3:1 (0:0)

Link

15. kolo TV COM Hurricanes 3:1 (2:1)

Link

16. kolo FC Chaos AK 47 B 1:0 (0:0)

Link

17. kolo PKE Mystery B 4:1 (2:0)

Link

18. kolo Minimax B 1:0 (0:0)

Link

19. kolo Arsenal EC B 2:4 (1:1)

Link

1. O Majstra SF Festglas 3:2 (1:1)

Link

2. O Majstra FSC Velmaci 2:1 (1:0)

Link

3. O Majstra Arsenal EC B 4:1 (1:0)

Link

4. O Majstra Predators B 1:1 (0:0)  

Link

5. O Majstra Minimax B 3:0 (2:0)

Link

6. O Majstra Omnikor Wildboys 02 C 5:2 (2:0)

Link

7. O Majstra AK 47 B 2:1 (2:1)

Link

8. O Majstra TV COM Hurricanes 0:2 (0:1)

Link

9. O Majstra ŠK Slovan Bratislava C 5:2 (2:2) Link
 

 

Link

 

A tím - VARTA Futsal Liga

"A" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Mima Banská Bystrica (V) 3:3 (1:0) Link
2. kolo Pinerola (D) 2:7 (1:5) Link
3. kolo MŠK Žilina (V) 5:3 (5:1) Link
4. kolo FC Bílí Andeli Trnava (D) 2:3 (1:1) Link
5. kolo Futsal Team Levice (V) 3:1 (2:0) Link
6. kolo Wildboys (D) 2:7 (1:2)

Link

7. kolo Makroteam Žilina (V) 10:3 (5:0)

Link

8. kolo Mimel Lučenec (D) 1:18 (0:10)

Link

9. kolo Miba Banská Bystrica (D) 1:5 (0:3)

Link

10. kolo Pinerola (V) 6:0 (3:0)

Link

11. kolo MŠK Žilina (D) 1:2 (0:0)

Link

12. kolo FC Bílí Andeli Trnava (V) 8:0 (4:0) Link
13. kolo Futsal Team Levice (D) 2:6 (2:0) Link
14. kolo Wildboys (V) 8:2 (2:0)

Link

15. kolo Makroteam Žilina (D) 1:4 (0:0)

Link

16. kolo Mimel Lučenec (V) 7:1 (4:0)

Link

V-vonku

D-doma

   
         B tím 1. bratislavská liga skupina A
"B" team Súper Výsledok V/R/P Link
1. kolo Akademik 96 A 6:1 (1:0)

Link

2. kolo FC Rusovce 0:0 (0:0)

Link

3. kolo PKE M B 8:0 (4:0)

Link

4. kolo Predators B 5:0 (3:0)

Link

5. kolo FC Minimax B 3:1 (2:0)

Link

6. kolo Dobrá klíma 3:2 (2:1)

Link

7. kolo SF Festglas 5:2 (2:1)

Link

8. kolo AC Bells  6:5 (4:1)

Link

9. kolo Omnikor Wildboys C 3:3 (1:2)

Link

10. kolo FK Inter Bratislava 7:1 (4:0)

Link

11. kolo Semic Bratislava B 4:1 (2:0)

Link

12. kolo FPV 23 3:2 (0:1)

Link

13. kolo AFC Horden 11:0 (5:0)

Link

14. kolo FC CFFCFC 3:4 (2:2)

Link

15. kolo TV COM Hurricanes 4:0 (1:0)

Link

16. kolo TJ Juhcelpub Kojoti 5:0 (2:0)

Link

17. kolo Budweiser 7:0 (3:0)

Link

18. kolo Racing Club A 6:2 (2:0)

Link

19. kolo ŠK Slovan BA C 3:3 (0:2)

Link

1. O Majstra Semic Bratislava B 4:0 (1:0)

Link

2. O Majstra FC CFFCFC 3:0 (2:0)

Link

3. O Majstra AC Bells 8:4 (4:1)

Link

4. O Majstra SF Festglas 3:2 (1:2)

Link

5. O Majstra FC Minimax B 4:2 (1:0)

Link

6. O Majstra FC Rusovce 6:2 (4:1)

Link

7. O Majstra Omnikor Wildboys C 5:3 (2:0)

Link

8. O Majstra ŠK Slovan BA C 2:2 (0:1)

Link

9. O Majstra FK Inter Bratislava 6:3 (3:1) Link
 

 

Link

 

 

 

 

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode