BA vs Brno, 0.ročník (2005)

 

2005

Tango Brno

Bosard Brno

Relax

KPPBaraberi

Tango Brno

B

4:6

3:1

1:1

Bosard Brno

6:4

R

3:3

1:4

Relax

1:3

3:3

N

2:6

KPPBaraberi

1:1

4:1

6:2

O

 

1.zápas

KPPBaraberi – Bosard Brno:    4:1 (0:0)

Kanadské bodovanie:  Čermák (unassisted), Čermák (Polomský),  Mlynarovič M (Polomský), Dostál (Mlynarovič M.)

Komentár: Vstup do turnaja bol dôležitý. Po náročnej ceste, nákupoch v brnenskom supermarkete a dobrom spoločnom obede sme boli ocapení. Aj sme tak začali. Súper vyhrával 1:0, no otočili sme to s kľudom Holanďana. Mydlovi sypalo, Brčo kúzlil a tak strhli celý tím k famóznemu záveru.

Zostava: Krajč – Dostál, Horvát, Polomský, Podhorec – Bednár, Cibák, Mlynarovič M. (C), Čermák

 

2.zápas 

KPPBaraberi – Relax:               6:2 (2:2)

Kanadské bodovanie:  Mlynarovič M.  (Podhorec),  Mlynarovič M.  (Dostál), Mlynarovič M.  (Čermák), Horvát (Čermák), Horvát (Čermák), Cibák (Čermák)

Komentár:  Z priebežného stavu 1:2 sme si nič nerobili a hrali sme svoju hru. A Mlynky akože koľkokrát bol na hrišti toľko krát zasunul alebo čo dotyk to gól (mám to natočené takže dovidenia...). Potom prišli premieróve góly brankára Oliho (potešili).

Zostava: Friebert – Dostál, Horvát, Polomský, Podhorec – Bednár, Cibák, Mlynarovič M (C)

 

3. zápas

KPPBaraberi – Tango Brno:     1:1 (0:1)

Kanadské bodovanie:  Cibák (Bednár)

Komentár:  Vyvrcholenie turnaja sa muselo páčiť aj náročnejším. Ako už tradične, prehrávali sme 0:1. Trpezlivo sme si išli za remízou, ktorá nám zaručovala víťazstvo v turnaji.

Zostava: Krajč – Dostál, Horvát, Polomský, Podhorec – Bednár, Cibák, Mlynarovič M (C)

 

Na záver: Ešte raz ďakujeme spoluorganizátorovi Tangu Brno. Turnaj bol skvelý!!! Baraberi si z chuti zahrali a po dlhšej pauzičke opäť spolu strávili dáky ten víkend. Potvrdilo sa, že to má význam venovať sa sálovému futbalu. Ešte tu mám jeden bombónik. Opýtal som sa Ciba, že kto mu asistoval pri góloch a jeho odpoveď bola:

nikto, vsetko ja sam len sam. S relaxom som zachranil cisty gol na brankovej ciare obidvoch utocnikov + suchoparka som poslal byciklom na parky, pozrel som ci brankar nahodou nevybehol z brany a s prehladom mne vlastnym som ho lobol spoza nasej brany a s Tangom som vtrhol do mely, zobral som loptu trapiacemu sa jugosovi a ukoncil som jeho trapenie zasahom obrancovi medzi nohy“.Original Arthur Ardensen….

 

 Konečná tabuľka 

1. KPPBaraberi

3

2

1

0

7

2. Bosard Brno

3

1

1

1

4

3. Tango Brno

3

1

1

1

4

4. Relax

3

0

1

2

1

(c) VM 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode