Turnaj ČSP 6. ročník

KPP Barabéri tradične otvárajú sezónu účasťou na turnaji ČSP. Ani na 3tí pokus sa nám to nepodarilo vyhrať v Bratislave. Domáca palubovka je nám v tomto smere „zakliata“. Turnaj sme odohrali v nasledovnej zostave:

Horvát (Šimkovič) – Čuhár, Kontšek, Polomský ©, Csicsay – Bašťovanský, Bednár, Torok, Sivíček – Mlynarovič, Salbot

Skupina

KPPB – ČR U 19 1:3 (1:2)

KB: Torok (Sivíček)

Proti mladíkom z Čiech sme mali pozitívnu bilanciu, tentokrát nás však porazili. Rozhodol ich lepší pohyb a najmä rýchle dva góly v úvode po brejkoch.

KPPB – Delta Real Šumperk 8:3 (1:3)

KB: Kontšek (Csicsay), Torok (Sivíček), Čuhár (Kontšek), Bašťovanský (Horvát), Sivíček (Horvát), Kontšek (Polomský), Torok, Torok (Sivíček)

Nováčik českej extraligy vedel bol po výhre nad ČR 19 favoritom na finále. Nám by ani výhra o 2 góly nestačila na kvalifikovanie sa do bojov o poháre. Po 15 min bolo 0:3 a zdalo sa, že je vymalované. Avšak Barabéri nevzdávajú, začala nám dobre fungovať powerplay, strelci sa rozstrielali a 2. polčas sme vyhrali kozmických 7:0!

Finále

KPPB – Tango Brno 4:6 (1:3)

KB: Čuhár (Kontšek), Horvát (Bednár), Bednár (Sivíček), Sivíček (Torok)

Kamarátske kluby na seba zvyknú naraziť, tentokrát to bolo finále. Tango malo viac z hry no do vedenia sme išli my. Škoda, že súper otočil ešte v 1. polčase. Odohrali sme dôstojné finále.